VÕITJAD ON SELGUNUD! Airwaves kampaania 17.01.-27.02.2018

17.01.2018 Tarbijamängud

Kampaania on lõppenud ja võitjad selgunud. Aitäh osalejatele ja PALJU ÕNNE võitjatele!

KATRIN PIHLAK (peaauhind)
KATRE RUNTAL
TATJANA IVANOVA
ARGO BOISEN
AHTO PRUUS
MICHAEL LOITE


Airwaves „Võida lumelaud või COOP kinkekaart“ tarbijakampaania

Airwaves tarbijakampaania reeglid:
1.    Airwaves „Võida lumelaud või COOP kinkekaart“ on alates 17.01.2018. kuni 27.02.2018. toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab MGI Turundus OÜ (registrikood 10907675, aadress: Valge 13, Tallinn, 11415, edaspidi Korraldaja) koostöös MARS EESTI OÜ ja COOP Eesti Keskühistuga.
2.    Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3.    Kampaanias osalevateks toodeteks (Kampaaniatooted) on kõik Maksimarket, Konsum ja A & O kauplustes müügil olevad Airwaves kaubamärgi tooted. Kampaanias osalemiseks peab ühe ostukorraga ostma vähemalt kaks mistahes Airwaves toodet.
4.    Kampaania auhindade loosimises osalevad kõik kampaaniaperioodil Coopi kauplustes tehtud kahe (2) Kampaaniatoote ostud, mille puhul on registreeritud kas Säästukaart või Säästukaart Pluss.
5.    Kampaania auhinnad:
Peaauhinnaks 1x Nitro lumelauakomplekt (väärtusega kuni 600 eurot). Võitja saab auhinna komplekteerida vastavalt oma sõidustiilile ja kehakaalule Hawaii Express poodides müügil olevatest Nitro lumelaudadest ja lumelauaklambritest. Soovi korral antakse võit võitjale üle Hawaii Express kinkekaardina summale 600 eurot.
Lisaauhindadeks on viis 50 euro väärtusega Coopi kinkekaarti. Auhinnafondi koguväärtus 850 eurot.
6.    Kõik kampaania auhinnad loositakse välja pärast kampaania lõppu (hiljemalt 05.03.2018).
7.    Võitjat teavitatakse personaalselt Säästukaart või Säästukaart Pluss registreerimisel märgitud e-posti aadressi kaudu või telefoni teel hiljemalt 08.03.2018. Võitja saab auhinna kätte kuni 06.04.2018. (kaasa arvatud) MGI Turundus kontorist Valge 13, Tallinn, tööpäeviti kell 10:00 – 16:00. Kui võitjaga ei ole kontakti saadud või võitja ei ole ise Korraldajaga kontakti võtnud hiljemalt 06.04.2018, jääb auhind kampaania korraldajale. Kampaanias osaleja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart).
8.    Korraldajalt kampaania auhinna saaja annab Korraldajale loa avaldada võitja nimi täiendavat kokkulepet sõlmimata.
9.    Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas (v.a. reeglites kirjeldatud juhtudel).
10.    Kampaanias osaleja poolt Kampaania korraldamise tingimuste eiramise või Kampaania Korraldajale ebaõigete või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kui Kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt antud e-posti aadressil ja telefoninumbril), mis ei ole tingitud Kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Kampaania Korraldaja Kampaanias osalejate auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise  eest.
11.    Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
12.    Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
13.    Kampaania auhinna võitmine on välistatud kampaania korraldamisega seotud  isikutel.
14.    Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
15.    Kõik pretensioonid ja küsimused seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb edastada kirjalikult aadressile MGI Turundus OÜ, Valge 13, Tallinn, e-posti teel airwaves@kampania.ee või telefoni teel +37255548669. Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.coop.ee