Coop avas täna kriisivaru e-poe

20.03.2020 Uudised

Seoses viimase nädalaga hüppeliselt kasvanud sooviga kasutada toidukaupade ostmiseks e-poe lahendust, avas Coop täna eraldi e-poe www.kriisivaru.ee, mis teenindab koostöös Omnivaga kõiki Eesti piirkondi. Erinevalt kõigist teistest e-poodidest on www.kriisivaru.ee lehel võimalik valida kahe erineva eelkomplekteeritud paketi vahel, milles sisalduvad kõik esmavajalikud toiduained ja esmatarbevahendid, mis ei rikne kiiresti. 

Coopi e-kaubanduse juhi Mait Mäesalu sõnul erineb kriisivaru.ee lehekülg selle poolest, et tavapärase 15 000 toote asemel on e-poes müügil eelkomplekteeritud paketid, tänu millele on võimalik teenindada oluliselt rohkem kliente ning kuna pakettides ei ole temperatuurinõudlikke kaupu, saab neid tarnida koostöös Omnivaga ükskõik millisesse Eestimaa otsa. „Leidsime kiire ja lihtsa lahenduse, kuidas pakkuda e-poe lahendust kõigile Eesti inimestele ning tarnida vajalikud toidu- ja esmatarbekaubad kohale võimalikult kiirelt ehk kaup jõuab kohale 1-3 päeva jooksul ning tarnime põhimõtteliselt kõikjale üle Eesti,“ ütles Mäesalu. 

Kauba kohale toimetamiseks on võimalik valida nii kojuvedu Omniva kulleriga kui ka tellida pakk postkontorisse. Lähiajal lisanduvad valikusse ka pakiautomaadid. Kojuveol pakub Omniva kontaktivaba kauba üleandmist. Kriisivaru paketid maksavad 65€ ning teenustasu kojutoomisel või postkontorisse on piirkonnast sõltumata 5€.