Coopi 50. sõiduauto läks veebruaris Coop Lotoga Raplasse

Coop loosis välja 50. sõiduauto

22.02.2023 Uudised

Coop andis veebruaris üle juba 50. võiduauto, mis on Coop Loto igakuiseks peaauhinnaks. Kui aastatel 2016–2020 loosis Coop Säästukaardi autoloosi raames välja 14 Volkswagen Golfi, 12 Volkswagen Passatit ja 12 Toyota RAV4, siis 2022. aasta veebruarist käivitatud Coop Loto igakuises auhinnafondis on esimese aastaga üle antud 12 Toyota RAV4 hübriidmaasturit, lisaks hulk väiksemaid auhindu, mida on olnud kokku üle 300. Coop Loto jätkub ka tänavu, selle auhinnafondi ja reeglitega saab tutvuda ning loosimänguga liituda lehel coop.ee/loto.

Marko kinnitab, et tema ise ei kahelnud võidu-uudises praktiliselt hetkegi – kuigi esialgu paistis tegemist olevat müügikõnega. „Hea meel oli,“ ütleb ta eesti mehele kohaselt napisõnalisena. Sealjuures oli see tema esimene suurem võit elus.

Marko oli Coop Loto kampaaniaga kursis, kuid ära unustanud, et sellega mõni aeg tagasi liitus. Muuseas, Marko tunneb ka üht varasemat Coopi autovõitjat – seega polnud kunagi põhjust kahelda, et kampaania on aus ja õige.

Juba enne auto kätte saamist oli Marko jõudnud paljudele sõpradele ja tuttavatele uhkest uudisest rääkida. „Ega ma seda võitu varjanud pole. Eraldi kellelegi ma ei ole helistanud, aga rääkinud pigem neile, keda olen viimasel ajal näinud. Kõigil on hea meel – suurt kadedust ei ole näinud,“ kõneleb ta.

Autojuhiload on Markol olnud juba enam kui 30 aastat ning aja jooksul on ta roolinud nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga autosid. Peamiselt on talle meeltmööda automaatkast ning see on tema silmis ka võidetud Toyota Rav4 suur pluss. Hübriidi ja nelikveoga sõitmise kogemust tal seni ei ole, kuid on siiski põnevil. Kuhu aga läheb esimene pikem sõit uue Toyotaga? „Ei olegi midagi hetkel planeerinud. Võib-olla kohvikusse ja loomaaeda homme, kes teab,“ kehitab ta õlgu.

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coopi kliendikaardi omanikuna saad valida, kas koguda oma ostudelt lotopileteid või boonusraha. Vastava valiku saad mugavalt teha kliendiportaalis või Coopi kaupluse kassas. Oma valikut ei pea igakuiselt uuendama, kuid soovi korral saad seda igal ajal muuta.

Coop Loto loosimistes osalemiseks registreeri Coopi kauplustes Coopi kliendikaart, milleks on Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga maksekaart. Iga 10 euro suurune ost = vähemalt 1 lotopilet (sõltuvalt boonustasemest).

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja elektriratas Amplerilt, Alexela kütusekaart väärtusega 2000 eurot, robottolmuimeja, Teler Samsung 55" QLED, Playstation 5, Apple iPhone 5, kuumaõhufritüür Tefal, reisivautšer Reisieksperdilt väärtusega 3000 eurot, Coopi kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!