Coopi kliendiprogramm muutub Eestis ainulaadseks

31.01.2022 Uudised

Alates 1. veebruarist muutuvad Eesti ühe suurima lojaalsusprogrammi tingimused, mille tulemusel on Coopi kliendikaardi omanikel võimalik boonusraha asemel hakata koguma lotopileteid. Eestis ainulaadne lahendus võimaldab klientidel igal ajahetkel määrata, kas oma ostude eest kogutud boonuspunkte kasutada järgmiste ostude eest tasumiseks või hoopis lotopiletite lunastamiseks.

Coop Eesti Keskühistu turundusdirektori Ranno Pajuri sõnul on kliendikaardiga kogutav boonusraha pakkunud peredele nii vajalikku kokkuhoidu kui ka meeldivat igakuist preemiat. „Coop Loto viib aga kliendiprogrammi hoopis uuele tasemele, see muutub mängulisemaks ning loto kasuks otsustamisel võib boonusraha asemel tulla telefonikõne, et olete võitnud auto, kodutehnika või mõne muu põneva auhinna,“ ütles Pajuri.

Pajuri sõnul sõltub Coop Lotos osalevate klientide võiduvõimalused sellest, kui paljud selles osaleda otsustavad. „Samas sõltumata osalejate arvust läheb iga kuu loosi hübriidmaastur Toyota RAV4, elektrijalgratas Amplerilt, mitmed kodumasinad, reisivautšerid ja Coopi kinkekaardid,“ lisas Pajuri.

Coopi kliendiprogrammi kuuluvad kõik Säästukaardi, Säästukaart Plussi ja Coop Panga maksekaardi omanikud. Igakuises loosimises osalemiseks on vajalik, et kliendikaart oleks isikustatud ning kontaktandmed uuendatud, et võidu korral oleks võimalik kliendiga ühendust võtta mõistliku aja jooksul. Rohkem infot Coop Loto kohta leiab aadressilt coop.ee/loto