Coopi ühistud on käivitanud oma piirkonna inimeste paremaks teenindamiseks e-poed, kust saab kauplust külastamata interneti kaudu osta süüa või saata seda oma lähedastele. Nii teenindavad meie ühistud ka piirkondi, kus toidupoode ei ole juba ammu olnud. 

Pöörame teie tähelepanu sellele, et kuna tegemist on piirkondlike ühistute endi poolt hallatavate e-poodidega, siis võib kauba valik piirkonniti erineda.

 

 

Coop Haapsalu

Haapsalu linnas ja Uuemõisas on võimalik valida välja sobivad kaubad ja kohaletoimetamiseks sobilik päev ning kaup koju tellida. Kuller helistab kui on pakiga kohale jõudnud ning annab paki kontaktivabalt üle. Tellimusi saab esitada e-poe keskkonnas.

Coop Hiiumaa

Hiiumaal saab kaupa koju tellida Hiiumaa e-poest: hiiumaa.ecoop.ee. E-poest tellimine on lihtne ja kiire, lihtsalt vali välja tooted, mida soovid osta, lisa need ostukorvi, vali kauba kättesaamise viis, koht ja aeg ning arve tasumise järel alustataksegi tellimuse täitmist. Kui ostukorvi summa ületab 150€, siis on kauba kulleriga koju või kontorisse toomine teenustasuta, väiksema kui 150€ ostusumma korral lisandub teenustasu 5€.

Coop Kilingi-Nõmme

Saarde ja Häädemeeste vallas saab toidukaupa koju tellida kõiki olulisemaid toidukaupu või lasta ostukorv kokku panna ning minna sellele ise Kilingi-Nõmme Konsumisse järgi. Tellimusi saab esitada e-poe keskkonnas www.kilingicoop.ee.

Saaremaa kaubamaja

Saaremaa Kaubamaja uksed Raekoja tänaval on küll külastajatele ajutiselt suletud, kuid avatud on kaubamaja virtuaalsed uksed vastvalminud veebipoodi saaremaakaubamaja.ee.

Coop Tartu

Tartu piirkonnas saab tellida esmatarbekaupasid Bolt Food rakenduse abil. Toidu tellimiseks tuleb tõmmata enda nutiseadmesse Bolt Food rakendus, kasutada otsingusõna Coop ning valida tulemuste seast endale lähim kauplus. Seejärel saab valida enda ostukorvi tooted, esitada tellimuse ja tasuda kaupade ning kullerteenuse eest. Praeguses valitsuse kehtestatud eriolukorras on kõik Bolt Foodi tellimused täielikult kontaktivabad.

Coop Vändra

Vändras saab tellida kauba koju või kontorisse. See tuuakse kohale valitud ajavahemiku sees märgitud aadressile. Enne kauba kohaletoimetamist saadetakse sulle meeldetuletav sõnum ning kui kuller hakkab kohale jõudma, helistab ta ette.

Kui oled tellinud kauba Vändra Konsumi infoletti, ootab kaup sind valitud ajavahemiku sees tellimuses märgitud infoletis. Saadame enne tellimuse kohaletoimetamist sulle ka meeldetuletava sõnumi koos PIN-koodiga.