eCoop

Ajakiri HETK värske talvenumber

1.detsembril ilmus taaskord Coop Eesti kliendiajakiri HETK. Tegemist on neli korda aastas ilmuva ajakirjaga, mis pakub üldhuvitavat lugemist, tutvustab ühistulise tegevuse ajalugu ja tänapäeva ning Maksimarketi ja suuremate Konsumite hooajalisi pakkumisi. Kampaaniapakkumised kehtivad kauplustes 01.12.2017-27.02.2018.

Seekord on ajakiri pühendatud Valgamaale ja sisaldab muuhulgas lugu Tõrva tüdrukust Adeele Sepast, põnevaid jõuluteemasid sõnas ja pildis ning kindlasti ka rubriiki lastele, lemmikloomadele, ilunurka ja maitsvaid retseptid. Ajakiri on saadaval Maksimarketites ja suuremates Konsumites.

Teeme üheskoos ajakirja veelgi paremaks! Selleks palume Sinult tagasisidet. Kõikide 1. veebruariks 2018 k.a vastanute vahel loosime välja kolm toredat auhinda. Lisaks loosime kõigi vastanute vahel välja 10 x 10 € Coop Eesti kinkekaarti. Tagasiside ankeet ava siin.

Coop Eesti meeskond soovib mõnusat lugemist talveõhtusse!

 

 

 

 


Kampaaniad

Go up
Sulge
TÄHELEPANU!

Hea Säästukaardi omanik!
Novembris ja detsembris kehtivuse kaotavatel Säästukaartidel pikeneb kehtivusaeg automaatselt kuni 31.01.2018.
Vanad Säästukaardid vahetatakse uute vastu välja järk-järgult alates 1.01.2018 Coop Eesti kaupluse kassades. Kliendil ei ole tarvis kaardi väljavahetamiseks ise mitte midagi teha.

NB! Tulevast aastast muutub Säästukaartide väljastuse kord.
Loe lähemalt

Lisainfo saamiseks helista 6613 014 või kirjuta klienditugi@coop.ee

Täname tähelepanu eest!
Sinu Coop