eCoop

Jacobs tarbijakampaania

Jacobs kohvijookide tarbijakampaania reeglid:
1. Jacobs kohvijookide kampaania on alates 16.08.2017 kuni 19.09.2017 toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab Mworks Eesti OÜ (edaspidi Korraldaja), registrikood 11638183, asukoht Veerenni 24, 10135, Tallinn, koostöös UAB Jacobs Douwe Egberts LT ja COOP Eesti Keskühistuga.
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaanias osalevad kõik Coop Eesti Maksimarketi, Konsumi või A ja O kauplustes ajavahemikus 16.08.2017 kuni 19.09.2017 Säästukaardiga registreeritud vähemalt ühe Jacobs toote/toodete (edaspidi Kampaania Tooted) ostud. Kampaania Tooted on:
3.1. Lahustuv kohvijook Jacobs 3in1 (20*15.2g) 304g (EAN: 8711000517970)
3.2. Lahustuv kohvijook Jacobs 3in1 (10*15.2g) 152g (EAN: 8711000515778)
3.3. Lahustuv kohvijook Jacobs 3in1 15.2g (EAN: 8711000526736)
3.4. Lahustuv kohvijook Jacobs Cafe Latte 12.5g (EAN: 8711000517680)
3.5. Lahustuv kohvijook Jacobs 2in1 14g (EAN: 8711000516492)
3.6. Lahustuv kohvijook Jacobs Intense 3in1 17.5g (EAN: 8711000529324)
4. Kampaanias osalemiseks ning auhindade võitmiseks tuleb Säästukaart või Säästukaart Pluss registreerida mistahes Kampaania Toote ostu korral Coop Eesti Maksimarketi, Konsumi või A ja O kaupluse kassas. Ostude arv ühe osaleja kohta ei ole limiteeritud. Iga ostu saab kassas Säästukaardiga registreerida ainult üks kord.
5. Kõigi kampaanias osalejate vahel loositakse välja järgmised auhinnad:
5.1. Peaauhind: 1 (üks) sülearvuti Lenovo IdeaPad 100S-14IBR (protsessor: Intel® Celeron Dual-Core™ N3060; videokaart: Intel HD 400; püsimälu/operatiivmälu: 32GB SSD; 4GB RAM; op.süsteem/ühenduvus: Win 10 Home 64bit; Bluetooth; WiFi)
5.2. Nädala auhinnad: 700 (seitsesada) mälupulka (USB, mälumaht 16 GB).
Auhinnafondi koguväärtus on 5377,00 eurot.
6. Kampaania loosimised toimuvad järgmiselt:
6.1. Peaauhind loositakse kõigi kampaania perioodil registreeritud ostude vahel välja kampaania lõppedes hiljemalt 25.09.2017
6.2. Nädala auhinnad loositakse välja järgmiselt:
6.2.1. 24.08.2017 loositakse välja perioodil 16.08.2017-20.08.2017 registreeritud ostude seast 100 auhinna võitjat;
6.2.2. 31.08.2017 loositakse välja perioodil 21.08.2017-27.08.2017 registreeritud ostude seast 140 auhinna võitjat;
6.2.3. 07.09.2017 loositakse välja perioodil 28.08.2017-03.09.2017 registreeritud ostude seast 140 auhinna võitjat;
6.2.4. 14.09.2017 loositakse välja perioodil 04.09.2017-10.09.2017 registreeritud ostude seast 140 auhinna võitjat;
6.2.5. 25.09.2017 loositakse välja perioodil 11.09.2017-19.09.2017 registreeritud ostude seast 180 auhinna võitjat.
Nimekiri kõikide võitjatega avaldatakse hiljemalt 27.09.2017 COOP kodulehel www.coop.ee.
7. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võtab kampaania Korraldaja personaalselt ühendust.
8. Kampaania peaauhind väljastatakse Mworks Eesti OÜ kontori aadressilt (Veerenni 24, 10135, Tallinn, telefon +372 6684914) või saadetakse eelneval kokkuleppel võitjale kulleriga. Võitja peab auhinna kättesaamiseks esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi ( pass, juhiluba, ID kaart ). Alaealiste võitjate puhul väljastatakse auhind võitja hooldajale või eeskostjale viimase poolt hooldusõigust tõendava dokumendi alusel.
9. Nädala auhinnad saadetakse võitjatele pakiautomaadi teenuse vahendusel. Võitja peab auhinna kättesaamiseks edastama Korraldajale info auhinna kättesaamiseks valitud pakiautomaadi asukoha kohta. Alaealiste võitjate puhul väljastatakse auhind võitja hooldajale või eeskostjale viimase poolt hooldusõigust tõendava dokumendi alusel. Pakiautomaadi vahendusel saadetud auhindade saatmise eest tasub Kampaania Korraldaja.
10. Viimane kuupäev võitude väljavõtmiseks on 27.10.2017.
11. Võitjad, kellega ei ole Korraldaja ühendust saanud, kes ei ole ise Korraldajaga ühendust võtnud või kes ei võta oma auhinda välja enne 27.10.2017 (kaasa-arvatud), kaotavad õiguse auhinnale.
12. Kampaanias osaleja poolt kampaania korraldamise tingimuste eiramise või kampaania Korraldajale ebaõigete või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt.), mis ei ole tingitud kampaania korraldaja süüst, ei vastuta kampaania Korraldaja kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
13. Kampaania käigus Kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata Kampaanias osalejate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna maksumust rahas.
14. Kampaanias osalemisega annab osaleja Kampaania Korraldajale õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks Kampaaniaga seotult ning osaleja nime avalikustamisega.
15. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
16. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
17. Kampaanias ei või osaleda otseselt kampaania korraldamise ja loosimisega tegelevad isikud.
18. Kampaania Korraldaja tasub kõik auhindade väljaandmisega seotud maksud.
19. Kampaanias osalejal on võimalus esitada pretensioone, kuni 27.10.2017, saates kirjaliku avalduse Mworks Eesti OÜ, aadress: Veerenni 24, D sissepääs, 10135 Tallinn märksõnaga „Jacobs kohvijookide Säästukaardi kampaania“ või meilile info@mworks.ee. Avaldus vaadatakse läbi ja vastatakse 14 päeva jooksul.

 

LOOSIMISTE TULEMUSED:
Perioodi 16.08.-20.08.2017 võitjad:

EESNIMI PEREKONNANIMI
EVELIN ALJOSIN
AILI JÄÄRATS
AIRE ABEL
SIRJE SILLA
JUTA KAAL
AIVAR LEPPENEN
KRISTA TARMET
LUDMILLA PAŠKOVSKAJA
PIRET KURVITS
ALDAR PÕLD
ANNETTE ABSALON
LIISBET TERN
EVELI KAASIK
TIIA MOOSES
AUNE PAUTS
INGRID SÕELSEPP
PIRET MÄGI
PJOTR NIKITIN
GENNADI LIIDIG
SERGEI DOZORENKO
HEGLE LEPANURM
LEILI HÜSSON
ANAR KUSLAP
LEILI BERGMANN
ELE STERN
KAIDI OPPAR
AUNE REHEMA
IRINA OLKHOVICH
NIKOLAI VORONOV
LEVIA KÜLA
KARIN PEETSMANN
ENN KASK
SIRJE RAND
SIRJE VILL
ELLA VALLIMÄE
THEA SENDER
MERIKE ROHUNIIT
MARJU LEMSALU
TARMO MARTINSON
KAIJA KOPPEL
ASTRID NEEME
RIMA KUKESTE
PEEDU LORUP
MAIMU HAKKAJA
VITALI MATVEJEV
MÄRT-ARVO KÕOMÄGI
ENE KINSIVER
KRISTINA BONDAR
NATALJA KARPOVITS
LAINE PÄRTEL
RAIMUNDA VOROBJOVA
LEMBIT NAGEL
ÜLLE HOLLO
KERSTI LEHT
ROMAN DANILJUK
TRIIN REIMANN
NATALIA VENTSIKOVA
OLGA KHODAS
GERMAN SARAPOV
MARIKE KIIVIT
PEETER LINNAMÄE
KRISTEL JUCKUM
KAJA JAANISTE
MALLE MATTISE
SILVA LINTS
ALEKSANDR HOLJAVA
AIRI PALOOTS
KRISTJAN SANGLEPP
SIRJE VILJAT
KAIRI RANDMAA
JELENA BOBKINA
SANDER VIDDER
SALME SEIM
MERLE SATSI
MALLE EELMA
TATJANA GRIGORJEVA
JAANIKA JEENA
JELENA IVANOVA
ROLAND KAHU
ANNA-LIISA ROOSIPUU
SIRJE VITS
VIRVE HIIR
RAIVI HEINLA
INDREK ANTSMÄE
ELJE MARK
LJUDMILA LEBEDEVA
AGNES TOOMESOO
AADU TENNOKOSSE
ALLA KALASNIK
MARIITE SOOMAA
SIRET PLOOM
MARCO TIRON
HELI METS
MARTIN PAAS
ANZHELLA LUKIYANOVA
TARMO KAPP
SVETLANA SELBERG
MAARJA PULK
KALMER UMBLEJA
MARIS RETU

 

Perioodi 21.08.-27.08.2017 võitjad:

EESNIMI PEREKONNANIMI
LIISA SAARSE
LAINE PÄRTEL
KALJU RÄST
SASKIA PERLIN
VEERA BLAZEVITS
JELENA PODJATSEVA
RITA PILLE
ALEKSANDRA ZEMSKOVA
AINO KRUUSMA
HELIIS ANTO
ARMILDA-MOONIKA POHLA
LEMBIT JAAKSON
TRIIN REINO
SIGRID KALPUS
KAIDO ADAMSON
MALLE ARRAK
PÄRTEL SOOSALU
MARE VEIDERPASS
EERIK LIND
VEERA KUSKO
KÄTRIN HANSCHMIDT
TIIA ILUSK
SVETLANA PARSHIKOVA
MARET KOMMER
LAURA LAANE
JELENA VALK
ANNELY KOSKARU
KEDY TSVETKOV
AIVAR JÄRVISTE
JANAR EERIK
SVETLANA PLOTNIKOVA
INGA TREI
MARGARITA SLAVSKAJA
HELE-MALL KURAGINA
AIVAR ZUPPUR
ANDRUS KÜÜNARPUU
KAJA METSKÜLA
AILI KIVISTIK
KARIN KIVINURM
HELVI KALDA
EEVI PRAUN
VAHUR ÕISPUU
KRISTJAN KOLGA
KEVIN MARDLA
OLGA JAANUS
HELGI SAARETALU
AVE EVART
ANNELA JAANIMÄE
MONIKA AUSIN
ENORI SAAR
PRIIT JÕGISTE
EIKE LAIDVER
ANGELA ALTMERI
VIKTOR RUBSTOV
INNA FREITAK
ÜLLE KRUUS
ALEKSANDRA NESHUMAEVA
MAKSIM OZORNIN
LEHTE NAHKUR
ANNE PAAL
TRIINU TÕUGJAS
ARVI KUUSK
ALISA SAKHAROVA
KOIDULA KOLGA
ENNO PIHO
KERSTI PALMISTE
KERLI VOMM
EGNE MÕTTUS
ANATOLY NAZAROV
JANIKA MATTO
TOIVO KOORT
SVETLANA SELBERG
ENE JÕESALU
KERLI HALLIK
ANNALIISA AGASILD
KATRIN HÄRMITS
LAIVI POSKA
AIMI KAMSOL
AIRE HAAVISTO
MARE RAUDE
ELME SAARELA
TAMUR LANG
MARGUS MEOLA
KATRIN OLL
TALMAR MARIPUU
RAINAR VÄÄRSI
VERONIKA BONDAR
MARION PÄÄRSON
ISOTAMM MIA-ROSITA
SILVI PREES
HARDO KERS
KRISTI REBANE
VARJE SOOKASK
SIRJE LOPSIK
KRISTEL MAAS
KRISTEL ALATALO
KRISTA PAAP
NATALIA BELOZEROVA
GERT VILEPILL
VELLO VETESINA
WERKO ZIRNASK
ÕIE TOMSON
ALLA JEZOVA
KAIDI KORRO
AKSEL LAVRITS
KARLI PIKK
TAMARA GOLOFAST
MARIANNE LAINESTE
EDA TAGAMETS
JAANA TAMMIKSAAR
OLESJA EVSTAFIEVA
EVELIIN PIIRI
EDA ZARINJA
SVETLANA RUMYANTSEVA
PAVEL KOMOLKIN
SIGNE PARRING
KATI PAU
EVE ALAMETS
MERIKE KULD
RELIKA RATASEPP
URVE TREES
TAMARA DMITRIEVA
ANTS HIRV
UKU LEVALD
KAROL LUMI
ANDREAS KÄRP
KERSTI SILGO
AINO OSOLS
LILIA RAJAMÄGI
MAIU KILG
KRETE LILLEP
HARRI VALTER
ÕIE MÄGI
VALENTINA TIIGIVEE
KAIRI KALJUSTE
KALEV EELMAA
RAIDO HOLLAS
LEONID LOBANOV
MÄRT ALBA
HEILIKE KOBIN

 

Perioodi 28.08.-03.09.2017 võitjad:

EESNIMI PEREKONNANIMI
IRINA BOROUHHINA
REET PEERNA
TIINA KONSEN
VEERA GOTOVTSEVA
MAIE HEINSALU
LIINA SEPPER
ENE JÕELAID
INGRID TAKK
TIINA TINT
SILVI KLAASEN
TAISI KURG
ANDRUS PALUOJA
HILLE KAND
MARGIT SURRA
TÕNIS ALLIKSAAR
ÜLLE PATRAKOV
HELE KALPUS
JAAN SADUL
PAAVO LILL
ÕNNE SALM
KÄRT KLIIMAN
LAURA KEEL
JANEK VALGE
ASTRA KUKKA
ÜLLE KUKK
LJUDMILA PELINENS
MAI VILIK
HELLE BODROV
HELVE JAANSOO
SVEN NUUM
ANNE OTTER
MARGRIT TÕKKE
PIRET TEPP
KAISA-LIINA NÄÄR
AGE TREIER
KARMEL KLAUS
KATRIN KUSTAVSON
HELI AASA
KAIE VÄLJAK
LILY PELLA
SIRJE PUIERÄST
HELVE SEMRE
MARKO MURUMAA
TAMARA FJODOROVA
JÜRI VANDER
GALINA DERJABINA
SERGEI KANTER
MAIE SÜDA
ALBERT BÕKOV
NADEZDA HATLEVITS
ANDREA RÄNIKIVI
SIIMON POLJAKOV
LYDIA SARIKOVA
INGE MAISLA
HELVE LUMESTE
HARRI KRUUS
ANNIKA LAUMETS
SILVI PAHKPUU
AIRI LOHK
KRISTA LUMISTE
HEINO PIHO
EDITH LAANEMAA
VIOLETTA BITKOVA
JANEK LAPP
MERIKE KARU
ANDRES PÄRNASTE
ANNELII KOLMRIST
IRINA NAZARIEVA
SERGEI PRIBEGA
KAROLI SAVIN
URVE MÕIM
EVE ROMANOVITS
MARIKA USANOVA
LJUDMILA SEPPAGO
AIME SULG
ALEKSANDR RATSKOVSKI
JKATERINA NETSHAJEVA
SALME TAMMEMÄGI
MALVO NAPPU
TIIU TIMBERG
HELIS KALJUND
LAUREN MADISTE
KAIDI SIRAK
OLGA MURASKINA
KRISTI LAATS
URMAS ROHTLA
TIIA LOODUS
LEELO SARIK
KAIRE LIIVAR
HERKI SULG
URMAS JÕGI
MAIMU PRUSINSKAJA
KAIRI KÕIVUMÄGI
KRISTI SOOME
MERILIN ADSON
MARGO LEPIK
INNA GABITOVA
EGNE LAPPMAA
JANA JAAKSON
SIRET PLOOM
MATI LAUR
DZAMELJA ZURAVLJOVA
SIRLI TOOM
ILMI SERMAN
RAIVO SAAR
MALLE SERT
ETHEL LAUL
LY PEDAK
KALJO NEUBAUER
HELI LEET
VIRVE RANNAMÄE
ÜLLE LIPPUS
KAIDO TAMMJÄRV
KEVIN VIDDER
TRIIN POPS
AILI JURELEVITS
KARIN ELLERMAA
LILIA NIKIFOROVA
LIIDIA MUTS
VEIKKO MARTINSON
VALENTINA GABINET
ANNELI NELK
HERKI SOMMER
RAIKO LOHK
MAKSIMS PAVLOVS
SVETLANA VESNUHHOVA
SAIMI ENGSO
LIIA ALEMAA
MERIKE KÜLA
LAINE SIMMUL
KATRIN KULL
EVE KAUGERANNA
ELENA OTS
ANU RÄHMONEN
JANIKA JAAGUND
KRISTJAN SUI
JEKATERINA ERLICH
KALJO OJA
ELLE HAIDAK
EIJA LITHEN

 

Perioodi 04.09.-10.09.2017 võitjad:

EESNIMI PEREKONNANIMI
IRINA BOROUHHINA
MERLE LÄTT
LIINA SEPPER
SVETLANA UIBOKAND
LEHTE PALU
DIANA MARRAN
KRISTINA KALMUS
TIINA TINT
ELIKA HURT
LIIA ÜLLIM
JAAN KIRS
RANDO RAIK
HILLAR-KOIT KARJA
ELLE KUTSAR
AGNIJA MATSISELTS
URMAS VARJO
ANDRUS RUMASK
JANNO MUUGA
KERT VILT
ROMUALD SÕRITSKI
MALLE KAARLEP
SIIM SUSI
AIME PÄRNA
KEVIN VIDDER
HARRI PUHMAS
AADE LEMMIK
RIINA DEKET
HELLE TIIDEBERG
LEMBIT LAIVA
AIVAR JUHKOV
HINDREK MURDSALU
VELLIKA METSAKIVI-TAMM
VELLO MUREL
MAERO PUKK
HELVE PULK
KEIO KURG
KAJA KÜTT
AVE ILVES
ANNA PANASTINA
TOIVO KÕSS
ANDERS NÕMMIK
ANTONINA LEBEDEVA
VERA BORODINA
LJUBOV UHLINOVA
AGNE TIITS
ENE TURU
JANINA PEREKOPSKAJA
JEVGENII MATSOV
MERIKE MERIMAA
ANTI AUNAP
MELIITA LUTENKOVA
KATRIN NÕMMIK
HILLAR KARO
ALEKSANDER BAJEV
ZINAIDA VARKKI
VIIVE SIPELGAS
MARIKA MÄGI
MILVI NOORMETS
EVE JÕESAAR
RIINA KALDAS
KAROLIN KUNINGAS
JÜRI VIRK
PIIA VIRRO
IRINA LOBKOVA
JUTA PILT
ENE SMIRNOVA
LIILIA KOPPEL
LIILIKA GERBERG
ENE-LY MÄEKASK
HELGI MÕTTUS
KSENIA ZANINA
IRINA PÄRTEL
PIRET TÜÜR
SALME TEMPEL
JAANUS TAMMESOO
EPP VÄLJA
GERLI LEEMETS
AGNES SILD
OLEG KOLTSOV
MARTIN AUS
EVALD LAUMETS
MAIU KIRIKAL
HÄLI JANTS
RAGNAR KASK
ELVI STAUB
VALDA MESI
ÜLLE PALANG
ANNE ORUSALU
MAXIM ZAGORULKO
EVI VEIDE
LEMBIT SEPP
SIRJE LAUR
SIRJE KONKS
ILME SEENE
INNA SIPPO
KAARIN REINSON
ESTA ERNITS
KIIRA DOROHHOVA
ELVI RAHU
INGRID OKAS
RITA MÕTTUS
KAJA ROOSMAA
MAREK SAAR
ARVI ABI
GELLI JÕE
PIRET PEIL
ELIISE SAAREPERA
RIINU RAAMETS
MEELI KAKKO
TIIU UDRAS
OLGA AKININA
ILLE PAAS
ANNELI SIMMO
NATALIA PEKUS
TATJANA KULL
TARMO JÄRVIS
LUDMILLA KUUS
KÄTLIN LINDMÄE
ÜLLE VALK-ROOSI
ANU ROOTS
MARGOT LAINE
TIIU VODJA
NIKOLAI SADURO
MATI-MAURI KRUUS
HELI SÜLLUSTE
REILIKA LILLMANN
JANAR VIIBUR
VLADIMIR MAKARENKOV
MARGE RAADLA
MARGO VAARMETS
ANDRES LINDSTRÖM
KEIDI FOMOTSKIN
REIN KALVE
AGNES KOSTIN
SERGEI OŠOTIN
RAYNER LUNEV
KATRIN KIIPUS
LIINA SELTER
KAIMO ERNITS
ANDREI KONDRASOV

Kampaaniad

Go up