Üldkontaktid

Klienditoe telefon (E-R 8.30-17.00):  661 3014

Coop Eesti Keskühistu
Coop Estonia

Reg. kood 10093971Logistikakeskus
EE100200263
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald     
75322, Harjumaa
Telefon: + 372 6710 500 (sekretär)
E-post: info@coop.ee
www.coop.ee 

Coop Logistikakeskused
Coop Logistikakeskus
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa
Telefon: +372 5193 0904

Logistikakeskuse külmladu
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa  
Telefon: +372 53 071 133

Logistikakeskuse Tartu terminal
Ravila 51, Tartu 51014
Telefon: +372 518 3105

Jaanus Vihand

Juhatuse esimees

Janek Lepp

Juhatuse liige

Andres Lember

Turundusdirektor

Oliver Rist

Ostudirektor

Martti Lilleorg

Logistikadirektor

+372 523 6492

martti.lilleorg@coop.ee

Külliki Koppel

Personalidirektor

Aivi Vaher

Pearaamatupidaja

Raimo Reiner

E-poe juht

Martin Miido

Kommunikatsioonijuht

+372 5695 4754

martin.miido@coop.ee

Marek Järlak

Logistikakeskuse tavalao juhataja

+372 5193 0904

marek.jarlak@coop.ee

Raigo Roojärv

Logistikakeskuse külmlao juhataja

+372 53 071 133

raigo.roojarv@coop.ee

Liina Leinberg

Ärianalüüsi osakonna juhataja

Aivo Lätt

Haldusjuht

Kaspar Hioväin

IT direktor

Asko Pukk

Arendusdirektor

+372 5 272 142

asko.pukk@coop.ee

Voldemar Vasilkovski

Logistikakeskuse Tartu terminali juhataja

Ostujuhtide kontaktid

Ava kõik

Egne Keskla

Ostujuht

+372 508 9208
Egne.Keskla@coop.ee

Lihatooted, piimatooted, munad, valmistoit

Kaja Koppel

Assistent

+372 585 65235
Kaja.Koppel@coop.ee

 

Külli Krimberg

Ostujuht

+372 514 9229
Kulli.Krimberg@coop.ee

Värske puu- ja köögivili, jahutust vajavad mahlad ja mahlajoogid

Allar Väälma

Assistent

+372 533 08421
Allar.Vaalma@coop.ee

 

Triine Ots

Ostujuht

+372 534 38773
Triine.Ots@coop.ee

Külmutatud puu- ja köögivili, jäätis, värske kala ja kalatooted, pagari- ja kondiitritooted, majonees

Tanja Bõtškovski

Ostujuht

+372 526 3076
Tanja.Botskovski@coop.ee

Kange ja lahja alkohol, õlu, vesi, karastus- ja alkoholivabad joogid, mahlad ja konsentraadid sh siirupid ja joogipulbrid

Triin Viigisalu

Assistent

+372 585 65234
Triin.Viigisalu@coop.ee    

    

Riina Lilles

Ostujuht

+372 585 65233
Riina.Lilles@coop.ee

Aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Inge Robach

Ostujuht

+372 509 8814
Inge.Robach@coop.ee

Dekoratiivkosmeetika, kosmeetika, hügieenitooted (sh naiste ja beebi), kodukeemia

Karin Lepp

Assistent

+372 585 65236
Karin.Lepp@coop.ee

 

Katrin Tammepõld

Ostujuht

+372 585 44931
Katrin.Tammepold@coop.ee

Näkileivad, maiustused, krõpsud, kuivatatud puuviljad, maitseained ja valmista ise, tervisetooted, lastetoidud, lemmikloomatoit- ja tarbed

Kristin-Kaire Valksaar

Ostujuht

+372 512 7149    
Kristin-Kaire.Valksaar@coop.ee

Kuivained, pasta, rahvusköök, õli, kohv, tee, tubakatooted ja tarvikud

Mart Silvester Merelaid  Assistent

+372 57880412 
 MartSilvester.Merelaid@coop.ee

 

Kaidi Keidla

Ostujuht

+372 529 2485
Kaidi.Keidla@coop.ee

Omamärgitooted - toit, esmatarve ja tööstus

Kalev Vapper

Veinivaldkonna projektijuht

+372 502 8747
Kalev.Vapper@coop.ee

Aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Eliko Sõmer

Ostujuht

 +372 515 1839
Eliko.Somer@coop.ee

Kodutekstiil, aiakaubad, autokaubad, jalatsite hooldusvahendid, spordikaubad, hooajalised mänguasjad, garderoob, kotid, jalatsid

Virve Lukas Assistent +372 585 65 241
Virve.Lukas@coop.ee
 
Tõnno Truumets Impordijuht

+372 512 2565
Tonno.Truumets@coop.ee

Mänguasjad, lauamängud
Riho Maas Impordijuht +372 504 1952
Riho.Maas@coop.ee
Mänguasjad, lauamängud

Külli Piller

Ostujuht

+372 564 68236
Kulli.Piller@coop.ee

Perioodika, raamatud, DVD-d, kodukaubad, köögikaubad, koristustarvikud, hooajakaubad ja tähtpäevakaubad

Karin Lepp Assistent +372 585 65236
Karin.Lepp@coop.ee