Üldkontaktid

Coop Eesti Keskühistu
Coop Estonia

Reg. kood 10093971Logistikakeskus
EE100200263
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald     
75322, Harjumaa
Telefon: + 372 6710 500
E-post: info@coop.ee
www.coop.ee 

Coop Logistikakeskused
Coop Logistikakeskus
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa
Telefon: +372 5193 0904

Logistikakeskuse külmladu
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa  
Telefon: +372 5301 3836

Logistikakeskuse Tartu terminal
Ravila 51, Tartu 51014
Telefon: +372 518 3105

Valdkondade juhid

Jaanus Vihand

Juhatuse esimees

Janek Lepp

Juhatuse liige

Andres Lember

Turundusdirektor

Oliver Rist

Ostudirektor

Martti Lilleorg

Logistikadirektor

+372 523 6492

martti.lilleorg@coop.ee

Külliki Koppel

Personalidirektor

Aivi Vaher

Pearaamatupidaja

Raimo Reiner

E-poe juht

Martin Miido

Kommunikatsioonijuht

+372 5695 4754

martin.miido@coop.ee

Marek Järlak

Logistikakeskuse tavalao juhataja

+372 5193 0904

marek.jarlak@coop.ee

Raigo Roojärv

Logistikakeskuse külmlao juhataja

Liina Leinberg

Ärianalüüsi osakonna juhataja

Aivo Lätt

Haldusjuht

Kaspar Hioväin

IT direktor

+372 523 6213

kaspar.hiovain@coop.ee

Asko Pukk

Arendusdirektor

+372 5 272 142

asko.pukk@coop.ee

Voldemar Vasilkovski

Logistikakeskuse Tartu terminali juhataja

Ostujuhtide kontaktid

Ava kõik

Egne Keskla

Ostujuht

+372 508 9208

Egne.Keskla@coop.ee

Lihatooted, piimatooted, munad, valmistoit

Kaja Koppel

Assistent

+372 585 65235

Kaja.Koppel@coop.ee

 

Külli Krimberg

Ostujuht

+372 514 9229

Kulli.Krimberg@coop.ee

Värske puu- ja köögivili, jahutust vajavad mahlad ja mahlajoogid

Allar Väälma

Assistent

+372 533 08421

Allar.Vaalma@coop.ee

 

Triine Ots

Ostujuht

+372 534 38773

Triine.Ots@coop.ee

Külmutatud puu- ja köögivili, jäätis, värske kala ja kalatooted, pagari- ja kondiitritooted, majonees

 

Tanja Bõtškovski

Ostujuht

+372 526 3076

Tanja.Botskovski@coop.ee

Kange ja lahja alkohol, õlu, vesi, karastus- ja alkoholivabad joogid, mahlad ja konsentraadid sh siirupid ja joogipulbrid

Ragne Rool

Assistent

+372 585 65234

Ragne.Rool@coop.ee

 

Riina Lilles

Ostujuht

+372 585 65233

Riina.Lilles@coop.ee

Aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Inge Robach

Ostujuht

+372 509 8814

Inge.Robach@coop.ee

Dekoratiivkosmeetika, kosmeetika, hügieenitooted (sh naiste ja beebi), kodukeemia

Karin Lepp

Assistent

+372 585 65236

Karin.Lepp@coop.ee

 

Kaidi Keidla

Ostujuht

+372 529 2485

Kaidi.Keidla@coop.ee

Näkileivad, maiustused, krõpsud, kuivatatud puuviljad, maitseained ja valmista ise, tervisetooted, lastetoidud, lemmikloomatoit- ja tarbed

Clara Pentel

Assistent

+372 585 65240

Clara.Pentel@coop.ee

 

Katrin Tammepõld

Ostujuht

+372 585 44931

Katrin.Tammepold@coop.ee

Kuivained, pasta, rahvusköök, õli, kohv, tee, tubakatooted ja tarvikud

Marylin Lass

Assistent

+372 585 65239

Marylin.Lass@coop.ee

 

Aide Moorlat

Ostujuht

+372 505 2414

Aide.Moorlat@coop.ee

Omamärgitooted - toit, esmatarve ja tööstus

Kalev Vapper

Veinivaldkonna projektijuht

+372 502 8747

Kalev.Vapper@coop.ee

Aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Kadri Nurk

Ostujuht

+372 585 65238

Kadri.Nurk@coop.ee

Garderoob, kotid, jalatsid, mänguasjad

Eliko Sõmer

Ostujuht

 +372 515 1839

Eliko.Somer@coop.ee

 

Kodutekstiil, aiakaubad, autokaubad, jalatsite hooldusvahendid, spordikaubad, hooajalised mänguasjad

Jaanika Ilves

Assistent

+372 57880412 

Jaanika.Ilves@coop.ee

 

Külli Piller

Ostujuht

+372 564 68236

Kulli.Piller@coop.ee

Perioodika, raamatud, DVD-d, kodukaubad, köögikaubad, koristustarvikud, hooajakaubad ja tähtpäevakaubad

Virve Lukas

Assistent

+372 585 65 241

Virve.Lukas@coop.ee