eCoop

Maksiköögi e-poe tingimused

1. Tellimus tuleb esitada vähemalt 2 päeva enne tellimuse kättesaamise päeva.

2. Tellimuse esitamisel järgi alltoodud protseduuri:

 • Vali soovitud toode lisades see ostukorvi.

 • Vali kauplus, kust soovid toidud kätte saada ning kättesaamise aeg. Avaneb kalender, kust saad valida sobiva kuupäeva, millal toidud kätte soovid saada. Päevad, mil antud kauplusesse toimub Maksiköögi toodete tarne, on kalendris valged. Hallina märgitud kuupäevadel antud kauplusesse Maksiköögi toodete tarnet ei toimu ning selleks päevaks sinna kauplusesse tooteid tellida ei saa.

 • Lisa ostukorvi kõik soovitud tooted. Kogu ostukorvi sisu saad kontrollida ning soovi korral muuta vajutades nuppu „OSTUKORVI“.

 • Edasi liikumiseks vajuta nuppu „KINNITA“

 • Sisesta andmed. Tärniga tähistatud andmed on kohustuslikud. Kommentaaride lahtris saate täpsustada oma erisoove. Nendega arvestatakse võimalusel.

 • Vali makseviis.

 • Tutvu ja nõustu käesolevate Maksköögi e-poe tingimustega lisades märge vastavasse kasti.

 • Tellimuse kinnitamiseks vajuta nuppu „KINNITA TELLIMUS“.

 • Valides makseviisina tasumise pangalingi kaudu suunatakse teid automaatselt valitud panga veebikeskkonda. NB! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“. Vastasel juhul Teie tellimust ei kinnitata ning seda ei suunata täitmisele.

 • Tellimuse korrektsel vormistamisel ilmub ekraanile teave tellimuse kinnitamise kohta, samuti saadetakse Teile vastav kinnitus Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui Te e-posti teel kinnitust ei saa, helistage lisainfo saamiseks telefonil 744 77 51.

3. Tellimust on võimalik tühistada või muuta tellimuse täitmise päevale eelneva päeva hommikul kuni kella 8-ni. Tellimuse tühistamiseks või muutmiseks tuleb helistada numbril 744 77 51. Ettemakstud tellimuse õigeaegse tühistamise korral tagastatakse tasutud summa 14 päeva jooksul.

4. Kauba hind on tellimuse esitamisel kehtiv (e-poes kuvatud) kauba hind. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20 %.

5. Kauba eest on võimalik tasuda:

 1. kättesaamisel (tasumine toimub kaupluse kassas või Maksiköögis kohapeal)
 2. ettemaksuna tellimuse esitamisel valitud pangalingi kaudu.

6. Tasudes tellimuse eest ettemaksuga, kehtib soodustus 10% tellimuse kogusummalt. Ettemaksuga tasumise soodustus ei rakendu samaaegselt sünnipäeva-soodustusega.

7. Tellimus loetakse esitatuks ning suunatakse täitmisele kui see on lõpuni vormistatud ning ekraanile kuvatakse teave tellimuse kinnitamise kohta.

8. Tellimus täidetakse st kaup on võimalik valitud kauplusest kätte saada kättesaamise päeval alates kell 12.00.

9. Tellitud tooteid hoitakse kaupluses kättesaamise päeval kuni kaupluse sulgemiseni. Kui klient ei tule ettemakstud kaubale järele siis raha kauba eest kliendile ei tagastata.

10. Kaup antakse üle kaupluse kulinaarialetis või Maksiköögis. Tellimuse kättesaamiseks tuleb esitada tellimuse kinnitus või tellija nimi.

11. Üleantud kauba koguselist vastavust tellimusele tuleb kontrollida kauplusest lahkumata. Kauba koguse osas esitatud hilisemaid pretensioone ei ole kauplus kohustatud rahuldama.

12. Koos kaubaga esitatakse kliendile arve, millel kajastub mh tellimuse number, üleantud kauba kogus, tasutud või tasumisele kuuluv summa ning ettemaksu puhul märge tasumise kohta.

13. Kassas kohustub klient maksma ilma ettemakseta tellitud toodete eest või esitama kassapidajale ettemaksu tasumist kinnitava arve.

14. Isikuandmete töötlemise kord:

 • Kliendi poolt tellimuse esitamisel avaldatud isikuandmete (ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress) töötlejaks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) (Kalda 7c, 11625 Tallinn, registrikood 10093971), ETK Jaekaubandus AS (Kalda 7c, 11625 Tallinn, registrikood 12201637) (ETK Finants AS (Kalda 7c, 11625 Tallinn, registrikood 12087992) ja ETK liikmesühistud (kontaktandmed ETK kodulehel www.coop.ee).

 • Andmetöötluse eesmärgiks on esitatud tellimuse täitmine, ETK uudiskirjade ning ETK ja ETK Finants AS pakkumiste saatmine (juhul kui klient on avaldanud soovi liituda uudiskirjaga) ning tellijate vahel loosimiste läbiviimine.
 • Isikuandmed ei edastata kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel või juhul, kui see on vajalik võidetud auhinna kättetoimetamiseks.

 • Kui olete avaldanud soovi saada uudiskirju ja pakkumisi on Teil alati õigus nendest loobuda.

 • Teil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, v.a. juhul kui seadus sätestab teisiti.

 • Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri aadressil klienditugi@etk.ee või helistada numbril 13014.

Go up