eCoop

Maksiköögi tutvustus

Maksikook_290x400px_2Maksiköök ja e-pood teevad Su elu lihtsaks, kui tulemas on sünnipäev või lihtsalt pidu. Maksiköögi peolaua tootevalikus on hulgaliselt erinevaid suupisteid, seksereid, eelroogasid, salateid, võileivatorte, pearoogasid ning loomulikult maitsvad tordid ja koogid. Tooted on pakendatud ühekordsetele erineva suurusega vaagnatele ja kaussidesse, millega on neid mugav serveerida otse lauale. Lisaks e-poele saate peolauatooteid tellida ka Maksimarketites ja Konsumites või otse Maksiköögist. Maksiköögi peolauatooteid on võimalik tellida enamikesse Konsumi, Maksimarketi ning A ja O kauplustesse.

Tellimuse saab Maksiköögi e-poes esitada minimaalselt kaks päeva ja maksimaalselt kaks nädalat enne kättesaamise kuupäeva. Palume arvestada, et tellimust ei saa esitada kõikideks kuupäevadeks! Tellimine sõltub konkreetsest kauplusest, kuhu soovid kauba tellida. Soovitame enne kindlasti kontrollida, kas soovitud kauplusesse ja kuupäevaks on võimalik kaupa tellida. Täiendava info või soovituste saamiseks helista +372 5300 4900.

Tellimuse kohaletoimetamise päeval jõuab kaup kauplusesse hiljemalt kell 12, kuid enamikes kauplustes on tellimus kohal juba kella 10 paiku. Täpsema info saamiseks helistage konkreetsesse kauplusesse.

Tellimuse eest E-poes läbi pangalingi ettemaksuna tasudes kehtib kõikidele toodetele 10% allahindlus. Allahindlus tuleb nähtavale makseviisi valimisel ostukorvi kinnitamise käigus.

Maksiköögi sortimendi uuendamine toimub vähemalt 2 korda aastas, lisaks pakume spetsiaalseid hooajatooteid (jõulutooted, suvetooted, vastlatooted jne).

Maksiköögi tooted on pakendatud erineva suurusega pakenditesse. Tooteid saate kaupluste kulinaarialettidest osta nii kaalukabana lahtisest letist kui ka juba köögis väikepakenditesse pakitult.

Maksiköögi tooted on valmistatud käsitööna ja ei sisalda säilitusaineid.

Kõikidele Säästukaardi omanikele kehtib Coop Eesti kauplustes oma sünnipäeval ning 5 päeva enne ja pärast peolauatoodetele soodustus 10%. Soodustus rakendub  personaalse Säästukaardi (põhi- või lisakaardi) registreerimisel kassas. Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele ning ei laiene kaupluses kohapeal küpsetatud toodetele. Ettemaksuga tasutud tellimusele täienevalt sünnipäeva soodustus ei kehti.

Aitame Teie tähtsa sündmuse muuta veelgi meeldejäävamaks!

 

Küsimuste ja tagasiside osas saab Maksiköögiga ühendust:

Telefon +372 5300 4900

Ravila 51, Tartu 51014

E-post tellimine@coop.ee

Maksiköögi e-poe ostutingimused

 1. Tellimus tuleb esitada vähemalt 2 päeva enne tellimuse kättesaamise päeva.
 2. Tellimuse esitamisel järgi alltoodud protseduuri:
  • Vali soovitud toode lisades see ostukorvi.
  • Vali kauplus, kust soovid toidud kätte saada ning kättesaamise aeg. Avaneb kalender, kust saad valida sobiva kuupäeva, millal toidud kätte soovid saada. Päevad, mil antud kauplusesse toimub Maksiköögi toodete tarne, on kalendris valged. Hallina märgitud kuupäevadel antud kauplusesse Maksiköögi toodete tarnet ei toimu ning selleks päevaks sinna kauplusesse tooteid tellida ei saa.
  • Lisa ostukorvi kõik soovitud tooted. Kogu ostukorvi sisu saad kontrollida ning soovi korral muuta vajutades nuppu „OSTUKORVI“.
  • Edasi liikumiseks vajuta nuppu „KINNITA“
  • Sisesta andmed. Tärniga tähistatud andmed on kohustuslikud. Kommentaaride lahtris saate lisada täpsustavat infot.
  • Vali makseviis.
  • Tutvu ja nõustu käesolevate Maksköögi e-poe tingimustega lisades märge vastavasse kasti.
  • Tellimuse kinnitamiseks vajuta nuppu „KINNITA TELLIMUS“.
  • Valides makseviisina tasumise pangalingi kaudu suunatakse teid automaatselt valitud panga veebikeskkonda. NB! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „TAGASI KAUPMEHE JUURDE“. Vastasel juhul Teie tellimust ei kinnitata ning seda ei suunata täitmisele.
  • Tellimuse korrektsel vormistamisel ilmub ekraanile teave tellimuse kinnitamise kohta, samuti saadetakse Teile vastav kinnitus Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui Te e-posti teel kinnitust ei saa, helistage lisainfo saamiseks telefonil +372 5300 4900.
 3. Tellimust on võimalik tühistada või muuta tellimuse täitmise päevale eelneva päeva hommikul kuni kella 8-ni. Tellimuse tühistamiseks või muutmiseks tuleb helistada numbril +372 5300 4900. Ettemakstud tellimuse õigeaegse tühistamise korral tagastatakse tasutud summa 14 päeva jooksul.
 4. Kauba hind on tellimuse esitamisel kehtiv (e-poes kuvatud) kauba hind. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20 %.
 5. Kauba eest on võimalik tasuda:
  1. kättesaamisel (tasumine toimub kaupluse kassas)
  2. ettemaksuna tellimuse esitamisel valitud pangalingi kaudu.
 6. Tasudes tellimuse eest ettemaksuga, kehtib soodustus 10% tellimuse kogusummalt. Ettemaksuga tasumise soodustus ei rakendu samaaegselt sünnipäeva-soodustusega.
 7. Tellimus loetakse esitatuks ning suunatakse täitmisele kui see on lõpuni vormistatud ning ekraanile kuvatakse teave tellimuse kinnitamise kohta.
 8. Tellimus täidetakse st kaup on võimalik valitud kauplusest kätte saada kättesaamise päeval alates kell 12.00.
 9. Tellitud tooteid hoitakse kaupluses kättesaamise päeval kuni kaupluse sulgemiseni. Kui klient ei tule ettemakstud kaubale järele siis raha kauba eest kliendile ei tagastata.
 10. Kaup antakse üle kaupluse kulinaarialetis või Maksiköögis. Tellimuse kättesaamiseks tuleb esitada tellimuse kinnitus või tellija nimi.
 11. Üleantud kauba koguselist vastavust tellimusele tuleb kontrollida kauplusest lahkumata. Kauba koguse osas esitatud hilisemaid pretensioone ei ole kauplus kohustatud rahuldama.
 12. Koos kaubaga esitatakse kliendile arve, millel kajastub mh tellimuse number, üleantud kauba kogus, tasutud või tasumisele kuuluv summa ning ettemaksu puhul märge tasumise kohta.
 13. Kassas kohustub klient maksma ilma ettemakseta tellitud toodete eest või esitama kassapidajale ettemaksu tasumist kinnitava arve.
 14. Isikuandmete töötlemise kord:
  • Kliendi poolt tellimuse esitamisel avaldatud isikuandmete (ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress) töötlejaks on Coop Eesti Keskühistu (Soodevahe küla, 75322 Tallinn, registrikood 10093971), Coop Kaubanduse AS (Soodevahe küla, 75322 Tallinn, registrikood 12201637) (Coop Finants AS (Soodevahe küla, 75322 Tallinn, registrikood 12087992) ja Coop liikmesühistud (kontaktandmed Coopi kodulehel www.coop.ee).
  • Andmetöötluse eesmärgiks on esitatud tellimuse täitmine, Coopi uudiskirjade ning Coop ja Coop Finants AS pakkumiste saatmine (juhul kui klient on avaldanud soovi liituda uudiskirjaga) ning tellijate vahel loosimiste läbiviimine.
  • Isikuandmed ei edastata kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel või juhul, kui see on vajalik võidetud auhinna kättetoimetamiseks.
  • Kui olete avaldanud soovi saada uudiskirju ja pakkumisi on Teil alati õigus nendest loobuda.
  • Teil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, v.a. juhul kui seadus sätestab teisiti.
  • Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri aadressil klienditugi@coop.ee või helistada numbril 13014.
Go up
Sulge
TÄHELEPANU!

Hea Säästukaardi omanik!
Novembris ja detsembris kehtivuse kaotavatel Säästukaartidel pikeneb kehtivusaeg automaatselt kuni 31.01.2018.
Vanad Säästukaardid vahetatakse uute vastu välja järk-järgult alates 1.01.2018 Coop Eesti kaupluse kassades. Kliendil ei ole tarvis kaardi väljavahetamiseks ise mitte midagi teha.

NB! Tulevast aastast muutub Säästukaartide väljastuse kord.
Loe lähemalt

Lisainfo saamiseks helista 6613 014 või kirjuta klienditugi@coop.ee

Täname tähelepanu eest!
Sinu Coop