eCoop

Coop Omamärgi tooted

S22stu kaubamarkHYVA_LOGO

Säästu tooted on ainult Coop Eesti kauplustes müügil olevad hea hinna- ja kvaliteedisuhtega tooted. Sortimendis on laias valikus pagaritooteid ja muid kiirestiringlevaid toidukaupu, mis on põhiliselt eestimaised; samuti on lai valik tavatoidukaupu ning kodukeemiat ja muid esmatarbekaupu. Kokku ligi 150 toodet. Oma tootevaliku koostamisel on Säästu märgi puhul lähtekohtadeks olnud eelistatult kodumaine päritolu, kvaliteet ning kindlasti ka konkurentsivõimeline hind. Säästu toodete puhul säästab meie hea klient oluliselt oma ostukorvis, kuna Coop omamärgi tooted Säästu on alati omas kvaliteediklassis soodsaima hinnaga.

Hüva tooted ainult Coop Eesti kauplustest! Eesti kogenuima kaupmehena tahame Sulle pakkuda alati kindlat valikut. Hüva tooteid luues võtsime kasutusele sajandivanuse oskuste- ja teadmistepagasi ning panime mängu parimad ideed, et tulemus saaks kvaliteetne ja taskukohane.

Coop Itaalia tooted on saadaval ainult Coop Eesti Maksimarketi ja Konsumi kauplustes.


Kampaaniad

Go up
Sulge
TÄHELEPANU!

Hea Säästukaardi omanik!
Novembris ja detsembris kehtivuse kaotavatel Säästukaartidel pikeneb kehtivusaeg automaatselt kuni 31.01.2018.
Vanad Säästukaardid vahetatakse uute vastu välja järk-järgult alates 1.01.2018 Coop Eesti kaupluse kassades. Kliendil ei ole tarvis kaardi väljavahetamiseks ise mitte midagi teha.

NB! Tulevast aastast muutub Säästukaartide väljastuse kord.
Loe lähemalt

Lisainfo saamiseks helista 6613 014 või kirjuta klienditugi@coop.ee

Täname tähelepanu eest!
Sinu Coop