Raja Kester võitis Coop Loto peaauhinna Toyota RAV4 hübriid linnamaasturi

Coop Loto: peaauhind Toyota RAV4 hübriid linnamaastur läks Tartusse

19.04.2023 Кампания

Aprilli alguses loosisime välja Coop Loto teise hooaja kolmanda peaauhinna - Toyota RAV4 hübriid linnamaasturi. Teadagi on aprill naljakuu, kuid Coop Loto peaauhinna võit Raja jaoks küll nali ei olnud. Coop Loto peaauhind anti üle Tartu Kvartali Maksimarketi ees. 

Kesterite pere elab Vana-Kuustes, Tartust paarikümne kilomeetri kaugusel. Proua Raja harrastab tervislikke eluviise ja sõidab poodi hoopis jalgrattaga. Tema kodupood Rebase Coop asub lähedal ja sealt saab Raja kõik vajaliku kätte. „Hea, kui pood on kodule nii lähedal,“ rõõmustab proua. „Kui linnatulek, siis käin ikka siit Kvartali keskuse Maksimarketist ka läbi. Siia sõidab tasuta buss. Aga muidu käin sinna Rebase Coopi rohkem, see on mul kodupood.“

Tuleb tunnistada, et Raja on tõeline Coopi fänn. „Coop on ikka kõige parem pood, midagi ei ole öelda,“ kiidab pikaaegne klient. „Coopis on kõik tore – kui oma kodupoes käin, siis on kõik teada, kus miski asub, kõik on väga hea võtta ja kõik on olemas, mis vaja. Lotoga või ilma lotota, Coop on kõige parem!“ Tasub siis proua Raja soovitust tõsiselt võtta ja oma sisseostud Coopist teha. 

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coopi kliendikaardi omanikuna saad valida, kas koguda oma ostudelt lotopileteid või boonusraha. Vastava valiku saad mugavalt teha kliendiportaalis või Coopi kaupluse kassas. Oma valikut ei pea igakuiselt uuendama, kuid soovi korral saad seda igal ajal muuta.

Coop Loto loosimistes osalemiseks registreeri Coopi kauplustes Coopi kliendikaart, milleks on Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga maksekaart. Iga 10 euro suurune ost = vähemalt 1 lotopilet (sõltuvalt boonustasemest).

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja elektriratas Amplerilt, teler Samsung 55" QLED, robottolmuimeja Electrolux, espressomasin Saeco GranAroma, kuumaõhufritüür Tefal, reisivautšer Reisieksperdilt puhkuseks Eestis (väärtusega 1500 eurot), Coopi kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!