Foto: Erlend Štaub

Selgusid 2021. aasta parimad teenindajad

26.08.2021 Uudised

2021. aasta parimad Coop Eesti klienditeenindajad on selgunud ning kirsiks tordile kulmineerus konkurss autasustamisüritusega, kuhu olid kogunenud kõik finalistid, et kuulutada nende hulgast välja selle aasta võitjad.

Coop Eesti parim teenindaja 2021 projektijuhi Ruta Vainaru sõnul on konkurss loodud selleks, et innustada tublisid klienditeenindajaid ning seeläbi aidata kaasa nii Coopi kui ka kogu Eesti teeninduskultuuri arengule. „Coopis on väga palju häid, lausa väga häid klienditeenindajaid ning see toob alati soojuse hinge, kui poodi minnes on vastas teenindaja, kel silm särab ja nägu on naerul, isegi kui seljataga on mitukümmend aastat staaži,“ ütles Vainaru.

Igal aastal on kõikidel Coopi teenindajatel võimalik osaleda konkursil, et selgitada endi hulgast välja parimad. Konkurss hõlmab endas kolme vooru – testi lahendamine, teenindussituatsiooni kirjalik lahendamine ja teenindussituatsiooni lahendamine kaupluses kohapeal. Konkursi populaarsus on iga aastaga kasvanud ning tänavu võttis sellest osa juba 13 Coopi piirkondliku ühistu töötajad.

2021 parimateks teenindajateks osutusid:

  1. koht Eneli Kohjus – kauplus Võru (Coop Tõrva)
  2. koht Ingela Põder – kauplus Vestis (Coop Rapla)
  3. koht Meryl Treial – Kodukaup (Coop Viljandi)
  4. koht Eve Relvik – Loksa Konsum (Coop Harju)
  5. koht Annika Kalaver – Lõunakeskuse Maksimarket (Coop Tartu)

Foto: Erlend Štaub