eCoop

Ettevõttest

22. augustil 1910 tulid Haapsalu linna rahukohtuniku Aleksander Sobolevski eestvedamisel kokku 19 Haapsalu linna aktiivsemat tegelast, kes otsustasid erakaubanduse ohjeldamiseks asutada Haapsalu linna tarvitajate ühisuse „Ökonoomia“, et linnakodanikud saaksid osta kaupu soodsamalt kui erakauplustest.

3. aprillil 1911 kinnitas Tallinnas Eestimaa kindralkuberner Kristowets ühisuse põhikirja ja seda päeva loetakse ka ühisuse tegevuse alguseks.

Põhitegevusala on jaekaubandus, lisategevusala on kinnisvarahaldus.

Missioon:

Tagada Haapsalus ja ümbruskonnas elanike ja külaliste ostude sooritamise mugavus, turvalisus ning rahulolu pakutavate toodete, teenuste, hinnataseme ja

professionaalse teenindusega.

Visioon:

Haapsalu Tarbijate Ühistu on kliendisõbralik, parima teeninduse ning kvaliteetse kaubavalikuga kaubandusettevõte Läänemaal.

Eesmärk:

Hoida kokku klientide aega , pakkudes kliendiootustele sobivat  toidu- ja esmatarbetoodete valikut koos professionaalse teenindusega.

 

Kontor – Õpetaja 16, Haapsalu. Avatud E-N 8-16; R 8-15, tel. 4722020, yhistu@hty.ee

Kaubamaja Konsum – Tallinna mnt.1, Haapsalu. Avatud E-P 9-22, tel. 4722621, kmtoit@hty.ee

Uuemõisa Konsum – Tallinna mnt. 84, Uuemõisa alevik, Ridala vald. Avatud E-P 9-22, tel. 4720380, uuemoisa@hty.ee

Vanalinna AjaO – Karja 14, Haapsalu. Avatud E-R 9-19, L,P 10-18 tel. 4720710, vanalinna@hty.ee

Taebla AjaO – Pargi 2, Taebla, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20, tel. 47220640, taebla@hty.ee

Linnamäe AjaO – Linnamäe, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20, tel. 4795443, linnamae@hty.ee

Palivere AjaO – Lähtru tee 2, Palivere, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20, tel. 4720643, palivere@hty.ee

Risti AjaO – Haapsalu mnt.1, Risti, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20, tel. 4720646, risti@hty.ee

Martna AjaO – Martna, Martna vald. Avatud E-R 9-19; L,P 10-17, tel. 4720652, martna@hty.ee

Parila AjaO – Poe 5, Jõõdre küla, Ridala vald. Avatud E-P 9-19, tel. 4720655, parila@hty.ee

Go up