eCoop

Kontakt

Kontor – Õpetaja 16, Haapsalu. Avatud E-N 8-16; R 8-15,
tel. 4722020, yhistu@hty.ee

Kaubamaja Konsum – Tallinna mnt.1, Haapsalu. Avatud E-P 9-22,
tel. 4722621, kmtoit@hty.ee

Uuemõisa Konsum – Tallinna mnt. 84, Uuemõisa alevik, Ridala vald.
Avatud E-P 9-22, tel. 4720380, uuemoisa@hty.ee

Vanalinna AjaO – Karja 14, Haapsalu. Avatud E-P 9-19,
tel. 4720710, vanalinna@hty.ee

Taebla AjaO – Pargi 2, Taebla, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20,
tel. 47220640, taebla@hty.ee

Linnamäe AjaO – Linnamäe, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20,
tel. 4795443, linnamae@hty.ee

Palivere AjaO – Lähtru tee 2, Palivere, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20,
tel. 4720643, palivere@hty.ee

Risti AjaO – Haapsalu mnt.1, Risti, Lääne-Nigula vald. Avatud E-P 9-20,
tel. 4720646, risti@hty.ee

Martna AjaO – Martna, Martna vald. Avatud E-R 9-19; L,P 10-17,
tel. 4720652, martna@hty.ee

Parila AjaO – Poe 5, Jõõdre küla, Ridala vald. Avatud E-P 9-19,
tel. 4720655, parila@hty.ee
 

Võta ühendust:




Turvakood


Go up