eCoop

Kontakt

 

Järva Tarbijate Ühistu
Tööstuse 11, Paide 72720
Tel: 385 0138
Fax: 385 0283
Email: jarva.ty [at] jarvaty.ee
Järva Tarbijate Ühistu äriregistrikoodi nr. 10097762

Käibemaksukohuslase reg. nr. EE100381810

Ootame Teie küsimusi, arvamusi ja ettepanekuid. Ette tänades, Järva Tarbijate Ühistu. 

Ametinimetus

Töötaja nimi

Telefon

E-post

  1. Sekretär – juhiabi  Elina Vigor  Tel. 385 0138  Faks 385 0283  jarva.ty [at] jarvaty.ee
  2. Juhatuse esimees  Tõnu Uibopuu  Tel. 385 1414  GSM 509 1638 (300)  tonu.uibopuu [at] jarvaty.ee
  3. Juhatuse liige  Priit Teder  Tel. 385 0857  GSM 513 9145 (562)  priit.teder [at] jarvaty.ee
  4. Pearaamatupidaja  Aira Nõmmik  Tel. 385 0669  GSM 510 7680 (560)  aira.nommik [at] jarvaty.ee
  5. Pearaamatupidaja asetäitja  Liivi Vassiljeva  Tel. 385 1416  liivi.vassiljeva [at] jarvaty.ee
  6. Pearaamatupidaja asetäitja  Pille Silluta  Tel. 385 0463  pille.silluta [at] jarvaty.ee
  7. Infoloog  Aivo Luuk  GSM 516 8675 (563)  aivo.luuk [at] jarvaty.ee
  8. Personalijuht  Ivi Juknaite  Tel. 385 0395  personal [at] jarvaty.ee
  9. Tehnotalituse juht  Endel Polli  Tel. 385 0341  GSM 5039155 (565 )  endel.polli [at] jarvaty.ee
10. Toitlustuse juht  Evi Lumi  Tel. 385 0395  GSM 5347 8710 (510)  evi.lumi [at] jarvaty.ee
11. Virumaa müügijuht  Kristi Salumets  GSM 5194 8385  kristi.salumets [at] jarvaty.ee
12. Müügijuht Lemmi Prandi  Tel. 385 1469  lemmi.prandi [at] jarvaty.ee
13. Müügijuht Tiiu Künnapuu  Tel. 385 0216  tiiu.kynnapuu [at] jarvaty.ee

 

Võta ühendust:





Turvakood


Go up