Antsla Konsumi sarikapidu ja nurgakivi asetamine

Antsla Konsumi sarikapidu ja nurgakivi asetamine

21.09.2020 Antsla

Antsla Konsumi hoone kerkib jõudsalt. 18. septembril toimus traditsiooniline tänuüritus ehitajatele – sarikapidu. Ühtlasi täitsime auvõla ning paigaldasime ametliku nurgakivi, mille käigus sai vutlarisse pistetud ning betooni valatud nii Antsla Tarbijate Ühistu ajalugu kui tänapäev. Siiski on hoone ehitus ainult jäämäe tipp, mis kõigile nähtav on. Ehitamisele lisaks käivad aga ettevalmistustööd uue kaupluse avamiseks väga mitmel rindel – paralleelselt tegeldakse nii sisustuse, tehnoloogia, kaubavaliku kui personaliga.

Antsla Konsumi avamine toimub 14. jaanuaril 2021. Kindlasti tuleb see kuupäev paljudele üllatusena, sest räägitud on avamisest 2020. aastal. Otsus on pikalt ja mitmest vaatevinklist kaalutud. Tegemist on erandliku olukorraga, sest me ei ava ainult uut kauplust vaid toome 4 kaupluse tegevuse koos töötajate ja kaubaga uude hoonesse. htume eelkõige sellest, et suudaksime tagada järjepideva teenuse pakkumise Antsla vallas nii olulisel perioodil nagu seda on jõulud. Samuti ei soovi me uue kaupluse avamist teha kiirustades vaid loodame, et pikem ettevalmistus tagab kvaliteetsema teenuse kohe uue kaupluse avamisel ning säästab meie eesliini töötajaid lisatööst ning pingetest jõuluperioodil.

Linda ning Antsla AjaO kauplus on avatud kuni 31. detsembrini 2020. Hauka Konsumi viimane lahtiolekupäev on 14. jaanuar, mil avatakse ka uus kauplus. Pakler jääb avatuks soodsaks lõpumüügiks.

Tegemist on suure ümberkorraldusega, mille eesmärk on pakkuda parimat kaubandusteenust piirkonnas. Olukord on uus kõigi meie töötajate jaoks, seega loodame meie heade klientide mõistvale suhtumisele nii jõuluperioodil olemasolevates kauplustes kui ka uue kaupluse avamise järgselt.

Meeldivaid oste soovides

Antsla Tarbijate Ühistu