Pildiotsingu COOP PANK kaart tulemus

Дебетовая карточка Coop Pank действует в магазинах Coop как карточка клиента. При оплате покупок ею в магазинах Coop Вам будут предложены самые выгодные цены, и Вы сможете получить на 10% больше бонусов. На дебетовую карточку Coop Pank автоматически распространяются все условия и льготы Säästukaart Pluss.

У Coop Pank крупнейшая сеть операций с наличностью в Эстонии! По карточке Coop Pank внесение и снятие наличных в магазинах Coop осуществляется бесплатно. Кроме этого, карточка позволяет бесплатно снимать наличные в банкоматах по всей Эстонии. Узнайте больше об услуге.

Если ты пользователь Интернет-банка, то свою новую банковскую карточку можно заказать и по почте. Карточка отправляется простым письмом. Карточка и PIN-код приходят к Тебе в разных конвертах и разные дни.

krediitkaart

При оплате кредитной картой Вам будут предложены самые выгодные цены и Вы сможетеполучить на 10% больше бонусов. 
Выберите сами, каким образом Вы желаете возвращатькредитный лимит, и срок до 40 дней будет для Вас беспроцентным. 

До 40 дней беспроцентный период действует в дополнение к платежам карточкой также  
вотношении операций с наличными и переводов со счета карточки. 

Требования к ходатайствующему лицу  

 • Гражданин Эстонии в возрасте 18 лет и старше либо иностранец с видом на жительство в Эстонии 

 • Минимальный нетто-доход 350 €/в месяц 

 • Отсутствие нарушений платежной дисциплины 

Для заказа карточки необходимо представить соответствующее заявление на домашней странице банка, в Интернет-банке или в ближайшей конторе банка. После получения заявления, работник банка свяжется с вами, чтобы договориться о 
заключении договора и подходящем способе передачи карточки. 
 
Ознакомьтесь с условиями и прейскурантом Coop Pank. 

Pangakaardist

Coop Panga deebetkaardile laienevad automaatselt kõik Säästukaardi tingimused ja soodustused – kaardiga Coopi kauplustes tasumisel kehtivad kliendikaardi soodustused ja ostudelt kogunevad boonuspunktid. Täiendavaid tegevusi kliendiprogrammiga liitumiseks tegema ei pea.

Igal kliendil saab korraga olla üks Säästukaardi funktsionaalsusega kaart. Aktiveerides Coop Panga deebetkaardi kaotab seni kehtinud Säästukaart automaatselt kehtivuse.

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 25 euroseid makseid saab teha PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistuse järgi. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid internetipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Kaardid, vali Aktiveeri). Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

 • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
 • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
 • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
 • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
 • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helistades telefonil 669 0966.
 • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.
 • Sularaha väljavõtmisel välismaa pangaautomaadist pea meeles, et järgmistes riikides kehtib limiit 100 eurot.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.

Kliendiprogrammist

Coopi kliendiprogrammi boonussüsteem on astmeline - mida suuremad on Sinu ühe kuu ostud meie kliendikaardiga, seda rohkem koguneb Sulle boonuspunkte.

 • Kogunenud boonuspunkte saad kasutada ostude eest tasumiseks. Boonuspunktid arvutatakse eurodeks ümber kursiga 1000 punkti = 1€. 
 • Boonuspunkte kogud alates kliendiprogrammiga liitumisest. 
 • Kliendipereks liidetud Säästukaartide ostusummad liidetakse, nii on perel võimalik koguda rohkem boonuspunkte ja saavutada kõrgem boonustase. Boonusraha koguneb perekonna looja kliendikontole.
 • Boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse kaardi omaniku boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval.
 • Infot boonuskonto jäägi ja järgmisest boonustasemest puudu oleva ostusumma kohta saab kliendiprogrammis osaleja ostutšekilt ja kliendiportaalist aadressil www.coop.ee. 
 • Boonuspunktid kehtivad jooksvalt 12 kuud. Näiteks 2017. a jaanuarikuu ostude eest laekuvad punktid 6. veebruaril 2017 ja need punktid kehtivad kuni 31. jaanuarini 2018. Veebruari ostude eest laekuvad punktid 6. märtsil 2017 ja need punktid kehtivad kuni 28. veebruarini 2018 jne.
 • Boonuspunkte saab kasutama hakata, kui teie kontole on kogunenud vähemalt 1 euro väärtuses boonuspunkte (1000 punkti).
 • Boonuspunkte on võimalik koguda  Coop Eesti kauplustes ja koostööpartnerite juures, kus kehtib Säästukaart. Ostu eest tasumiseks on boonuspunkte võimalik kasutada Coop Eesti kauplustes, kus on interneti püsiühendusega kassasüsteem.
 • Boonuspunkte ei saa koguda alkohoolsete jookide, tubakatoodete ja tubakatoodetega seonduvate toodete, Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
 • Boonuspunkte ei saa kasutada tasumisel Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
 • Boonuspunktidega maksmise pealt lisa boonuspunkte ei väljastata.
 • Boonussüsteemis saavad osaleda vaid eraisikutest Säästukaardi omanikud, kes on liitunud Coopi kliendiprogrammiga. 
 • Coop Eestil on õigus muuta ühepoolselt Coopi kliendiprogrammi ja boonussüsteemi tingimusi või hinnakirja, teatades sellest 1 kuu ette aadressil www.coop.ee.

  Tutvu Coopi kliendiprogrammi tingimustega siin.
 • Kõikidele Säästukaardi, Säästukaart Plussi ja Coop deebetkaardi omanikele kehtib Coop Eesti kauplustes oma sünnipäeval ning 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva peolauatoodetele soodustus 10%.
 • Coop Kokad peolaua tooteid telli siit!
 • Soodustus rakendub  personaalse kliendikaardi (põhi- või lisakaardi) registreerimisel kassas. Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele ning ei laiene kaupluses kohapeal küpsetatud toodetele. Loe lähemalt.
Teenustasu liik Säästukaart Coop pangakaart Säästukaart Pluss
Esmane kaart 1 € tasuta tasuta
Kuutasu - tasuta (arvelduspaketiga liitunule), tavahind 1.50 € 0.95 €
Kaardi kehtivusaja lõppemisel uus kaart tasuta tasuta 0 €*
Kaardi asendamine (rikutud, kaotatud vms) 1 € 5 € 1.5 €
Kaardi asendamine magnetriba rikke korral tasuta tasuta tasuta
Lisakaart - - 1.5 €
Lisakaardi kehtivusaja lõppemisel uus kaart Lisakaardi kehtivusaja lõppemisel saab klient endale põhikaardi tasuta. tasuta 1.5 €
Intressimäär - - 19,9% 
Säästukaart Plussiga tehtud tehingutele kehtib intressivaba periood kuni järgmise kalendrikuu 10. päevani, v.a sularaha väljavõtmisel alates summast, mis ületab 100 € piiri ühes kalendrikuus.
Sularaha väljavõtt Coopi kauplustes - tasuta (arvelduspaketiga liitunule), tavahind 1 € 1 € + 2,5% tehingu summast**
Paberväljaannete tellimine - 1.60 € 1.5 €
Saldopäring SMS-ga - 0.20 € 0.2 €
Maksega hilinemise tasu (tagasimaksete tasumisega viivituses olemise eest saadetud meeldetuletus) -   5 €
Viivise määr - - Lepingus fikseeritud määr
Limiidikonto positiivsele saldole makstav intress - 0,01% aastas (intressi summas alla 0,05 € välja ei maksta)  0.1% aastas (intressi summas alla 0.05 € välja ei maksta)
Tasu e-maili või posti teel ülesütlemise teatise eest (võlgnevuse korral) - - 20 €
Sissenõudmiskulud peale lepingu lõppemist - -

Kogusummas kuni 30 €, kui nõue on kuni 500 €; kogusummas kuni 40 €, kui nõue on üle 500 € ja kuni 1000 €; kogusummas kuni 50 €, kui nõue on üle 1000 €. 

*Säästukaart Plussi vahetus kehtivusaja lõppemisel on tasuta, kui kaardiga on eelnenud 6-kuulise ostuperioodi jooksul sooritatud vähemalt üks registreeritud ost (sõltumata ostusummast) Coop Eesti kauplustest. Kaart saadetakse kliendi poolt antud aadressile posti teel.

Partnerite pakkumised