Maarja võitis Coop Lotoga Toyota Rav4 hübriid linnamaasturi
Maarja võitis Coop Lotoga Toyota Rav4 hübriid linnamaasturi

Coop Loto: detsembrikuine peaauhind Toyota RAV4 hübriid läks Paliverre

26.01.2023 Кампания

Alanud aasta kolmandal jaanuari nädalal sõidutasime Coop Loto igakuise peaauhinna Toyota Rav4 hübriidmaasturi Palivere Coopi kaupluse ette, sest auhinna võitis sealt pärit Maarja. 

Tihti ei usu võitjad isegi, et tõesti on nii suure ja erilise auhinna omanikuks saanud. Maarja mäletab hästi seda hetke, kui talle autovõidu osas helistati. „Ma alguses ei saanud üldse aru, kes see on. Arvasin, et mingi telefonimüügivärk. Kui rääkisite edasi ja hakkasite jõudma selle punktini, et ma olen võitnud auto, siis arvasin, et on tüngakõne või petukõne,“ meenutab ta. Kuna Maarja oli parasjagu tööl ja levi polnud hea, astus ta T-särgi väel õue ning kuulas üllatavaid uudiseid kergelt külmetades.

Maarja on Coopi truu klient, kes satub Palivere või Haapsalu Coopi peaaegu iga päev. Kuigi ta elab kauplusest umbkaudu 500 meetri kaugusel, tuleb sisseoste tegema tavaliselt siiski autoga, sest raskeid poekotte on nii kergem koju vedada. 

Coop Lotoga liitus Maarja juba mõnda aega tagasi. „Mulle helistati Coopist ja pakuti Säästukaart Plussi peale üleminekut. Lisaks küsiti, kas soovin koguda boonuspunkte või lotopileteid. Kuidagi jäin lotopiletite peale… arvasin küll, et ega ma midagi ei võida, aga noh, igaks juhuks,“ räägib ta. Coop Loto auhindadest oli ta läbi meedia kuulnud. „Kõige rohkem olin kursis peaauhinnaga – et selleks on Toyota, aga ei teadnud, et Rav4 hübriid.“

 

 

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coopi kliendikaardi omanikuna saad valida, kas koguda oma ostudelt lotopileteid või boonusraha. Vastava valiku saad mugavalt teha kliendiportaalis või Coopi kaupluse kassas. Oma valikut ei pea igakuiselt uuendama, kuid soovi korral saad seda igal ajal muuta.

Coop Loto loosimistes osalemiseks registreeri Coopi kauplustes Coopi kliendikaart, milleks on Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga maksekaart. Iga 10 euro suurune ost = vähemalt 1 lotopilet (sõltuvalt boonustasemest).

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja elektriratas Amplerilt, teler Samsung 55" QLED, robottolmuimeja Electrolux, espressomasin Saeco GranAroma, kuumaõhufritüür Tefal, reisivautšer Reisieksperdilt puhkuseks Eestis (väärtusega 1500 eurot), Coopi kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!