Coop Loto käigus loosime iga kuu välja ühe auto - Toyota RAV4 hübriidmaasturi. Mai kuu ostude põhjal võitis auto Harjumaal elav Katrin Kivisoo. Foto: Coop
Coop Loto käigus loosime iga kuu välja ühe auto - Toyota RAV4 hübriidmaasturi. Mai kuu ostude põhjal võitis auto Harjumaal elav Katrin Kivisoo. Foto: Coop

Coop Loto: peaauhind Toyota RAV4 hübriid linnamaastur läks Harjumaale

22.06.2023 Кампания, Акции и потребительские игры

Arboristina töötav Katrin Kivisoo võitis juunis mai kuu ostude põhjal Coop Loto peaauhinnaks oleva Toyota RAV4 hübriidmaasturi. Coop Loto peaauhindade järjekorras on Katrini võiduauto 54.

Auhinda käis Katrin vastu võtmas Raudalu Konsumi eest. See asub tema kodust mõne minutilise autosõidu kaugusel ja on ühtlasi ka naise kodupood: "Käin siin kogu aeg. Minu jaoks on väga mugav, et ta on nii lähedal. Ükskõik kas ma lähen tööle või tulen kodu poole tagasi, siia on väga mugav tulla." 

Vaata, kuidas Katrin Coop Loto peaauhinna vastu võttis

 

Coopi sageda külastajana on Katrin Coop Loto loosimänguga hästi kursis ja otsustas oma loosiõnne proovile panna seetõttu, et käib niikuinii alati Coopis. "Kui reklaamid tulid, et selline loos on, siis otsustasingi liituda. Käin ju igal juhul alati Coopis ja kasutan kliendikaarti. Nii mõtlesingi, et miks mitte?" Järjepidevus ja hea õnn soosisid Katrinit ja nii ta mai kuu ostude põhjal juunis uue Toyota omanikuks saigi. 

Nagu traditsiooniks on saanud, ei uskunud ka Katrin esialgu seda, et võitis nii hinnalise auhinna: "Räägiti, et osalesin loosis ja küsiti, kas ma tean, mis on auhinnaks? Ja siis mulle meenus, et tõepoolest ma osalen loosis ja tuli ka meelde, mis on auhinnaks." Esimesena kuulsis võidust kõne ajal Katrini kõrval olnud abikaasa. 

Soovime võitjale pikki kilomeetreid ja soodsaid oste Coopi poest. 

Pikemalt saad lugeda Õhtulehest

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robotolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks! Rohkem infot www.coop.ee/loto.