Sinilillekampaania kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi
Sinilillekampaania kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi

Coop paneb taas õla alla sinilillekampaaniale

01.04.2023 Кампания, Ühistute uudised

Coop paneb taas õla alla aprillis toimuvale Sinilillekampaaniale, tuues Coopi kaupluste müügilettidele kaunid sinilille rinnamärgid ja käepaelad. Möödunud aastal kogusime meie heade klientide abiga üle 16 000 euro. 

Sinilillekampaaniaga kutsub MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koos Naiskodukaitsega kandma sinilillemärki kaitseväe, Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste tunnustamiseks. Sel kevadel kogutakse raha, et toetada tervise edendamist ühiskonnas laiemalt ning veterane ja nende lähedasi. 

Sinilillesümboolika müügist saadav tulu aitab lisaks veteranide spordi- ja õppetegevuse toetamisele muuta Pärnu ranna ligipääsetavaks erivajadustega inimestele koostöös Pärnu Lahe Rotary Klubiga, soetada Hiiumaa haiglale vajalik videokolonoskoop ning luua Kiviõli Tuhamäele para-suusatamise võimalus koostöös paraolümpiakomiteega. 

Kampaania kestab 1. aprillist kuni 30. aprillini ja sinilillesümboolikat saab soetada kõigis 320 Coopi kaupluses üle Eesti.

Sinilillekampaania üritused

Muuhulgas on kõikidel liikumisharrastajatel võimalik kampaania raames osa võtta Sinilillejooksudest ja perepäevadest, mis toimuvad 1. aprillil Tallinnas, 2. aprillil Rakveres, 15. aprillil Narvas ja 16. aprillil Tartus. Lisaks on kuni 23. Aprillini võimalik läbida virtuaaljooks omale sobivas kohas. 

23. aprilli õhtul toimub esmakordselt Rakvere Vallimäel Veteranirock, kus esinevad Metsatöll ja A-rühm. 

Kandes sinilillemärki, toetad ja tunnustad kõiki kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Sinilillesümboolikat saab osta kõigist 320 Coopi kauplusest üle Eesti. 

Lisainfot leiad Anname au! ametlikult kodulehelt.