Laagri Maksimarketi müügisaal läbis uuenduskuuri

Laagri Maksimarketi interjöör sai kaasaegse ilme

31.12.2022 Кампания, Ühistute uudised

Harju Tarbijate Ühistu ühe suurema ja klientide seas populaarsema Laagri Maksimarketi müügisaal sai kaasaegse ilme. Renoveerimistööde lõplikku valmimist tähistati pidulikult 1. detsembril 2022. 

Põhjalike remonditööde käigus uuendati kaupluse interjööri: riiulid ja väljapaneku mööbel asendati uuega ning ruumikamaks ehitati laste, meeste ja naiste garderoobikaupade ala. Avarama paigutuse müügisaalis sai pagari- ja kondiitritoodete ala, kuhu paigaldati uued puidust leiva-saia riiulid, spetsiaalsed saiakeste ja ciabattade kapid ning madalad külmikud tortide ja kookide jaoks. 

Soojade pirukate kõrvale saavad kliendid osta kaasa kuuma kohvi või kohapeal värskelt pressitud apelsinimahla. Uue ja keskse koha kaupluse müügisaalis sai klientidele oluline puu- ja köögiviljade osakond. Kohapeal valmistavad Maksimarketi oma meistrid kala- ja lihatooteid, näiteks graavilõhet, šnitslit ja kotlette. 

Rahva Raamatu abiga vaadati üle senine kirjanduse valik ning teiste seast tõsteti esile uudis- ja populaarsed raamatud. Klientide mugavamaks ostlemiseks laiendati iseteenindusala ja kahekordistati Nutikassade arvu. 

Rõõmsate taaskohtumisteni!