Coopi 2023. aasta parimad teenindajad on selgunud

Coopi parimad klienditeenindajad 2023. Foto: Erlend Štaub

Coopi 6000 inimesest üle 4500 töötab klienditeenindajana ning neist koguni 1500 kolleegi osales juba traditsiooniks saanud iga-aastasel Coopi parima teenindaja konkursil. “Oma valdkonna parimaks saab töötaja, kes pühendub ja paneb väljakutsetest saadud teadmised kõrva taha, on abivalmis, julge ja edasipüüdlik. Just neile tugevustele keskendusime ka tänavu parimate klienditeenindajate valimisele,” ütles konkursi peakorraldaja ning Coop Eesti Keskühistu koolitusjuht Ruta Vainaru. 

Meil on hea meel esitleda Coopi parimaid klienditeenindajaid 2023. aastal:

  • Ülle Lahesoo, Coop Saaremaa, Kaubaait
  • Hele-Mall Kaasik, Coop Rapla, Jaama Konsum/Ehituskeskus
  • Pirje Grau, Coop Haapsalu, Palivere kauplus
  • Ene Kõrgemäe, Coop Põlva, Värska kauplus
  • Konkursi 1. Koht: Maria Koos, Coop Harju, Pärnu Maksimarket

Konkurss koosneb kolmest etapist: esimeses voorus lahendasid teenindajad teste nii paberil kui ka e-keskkonnas, teises voorus tuli esitada teenindussituatsiooni kirjalik lahendus ja kolmandas voorus lahendati teenindussituatsioon kaupluses kohapeal. 

Parimate teenindajate leidmise konkurss on populaarne ja igal aastal saavad Coopi teenindajad panna enda professionaalsed oskused proovile võisteldes kolleegidega. Nüansirohkel konkursil pääses lõppvooru 15 teenindajat, kelle hulgast valis žürii välja viis silmapaistvat teenindajat. Viit parimat teenindajat tunnustati parima teenindaja tiitli ning rahalise preemiaga. 

Palju õnne kõikidele finalistidele ja võitjatele!

Vaata fotogaleriid Coopi parimate teenindajate tänuürituselt 2023

Veel karjäärilugusid