Coop Panga eraisiku deebetkaart ja krediitkaart

Coop Panga deebetkaart

Coop Panga deebetkaart ühendab endas Coop Eesti püsikliendikaardi ja kõik pangakaardi võimalused (viipemaksed, internetiostu jpm). Coop Panga deebetkaardi omanikuna saad osa kõige parematest hindadest ja teenid 10% rohkem boonuspunkte. Kliendikaardi parimad eelised kehtivad pangakaardi tellimisel automaatselt.

Olles Coop Panga klient, on sinu kasutuses Eesti suurim sularahavõrgustik! Coop Panga deebetkaardiga on Coopi kauplustes sularaha välja- ja sissemakse tasuta. Lisaks saad kaardiga võtta sularaha tasuta kõikide pankade automaatidest üle Eesti. Loe teenuse kohta lähemalt siit. Kaardi taotlemine on tasuta ning seda saab teha alates 6-ndast eluaastast.

Kaardi saad tellida mugavalt Coop Panga kodulehel, pangakontoris või üle Eesti asuvates Coopi kauplustes. Kaardi saadame posti teel koju, sulle lähimasse pangakontorisse või pangapunkti.

Coop Panga eraisiku deebetkaart ja krediitkaart

Coop Panga krediitkaart

Coop Panga krediitkaardiga makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad ja ostudelt koguneb 10% rohkem boonuspunkte. Ühtlasi on Sul on alati vabadus valida, millises summas ja millal kasutatud limiidi tagasi maksad. Kuni 40 päeva kehtib Sulle intressivaba periood, mis laieneb lisaks kaardimaksetele ka sularahatehingutele ja ülekannetele kaardikontolt.  

Kaardi taotlemisel pead olema vähemalt 20-aastane Eesti kodanik või Eesti elamisloaga välismaalane, sinu minimaalne netosissetulek on 500 €/kuus ja sul on korrektne maksekäitumine. Kaardi tellimiseks esita taotlus kodulehel, internetipangas või lähimas pangakontoris. Peale taotluse kättesaamist võtab pangatöötaja Sinuga ühendust, et kokku leppida sobiv viis lepingu sõlmimiseks ja kaardi kättesaamiseks. Tutvu ka krediitkaardi tingimuste ja hinnakirjaga Coop panga kodulehel.

Pangakaardist

Coop Panga deebetkaardiga ja Coopi krediitkaardiga tasumisel kehtivad Coopi kauplustes parimad hinnad ja ostudelt koguneb 10% rohkem boonuspunkte. Täiendavaid tegevusi kliendiprogrammiga liitumiseks tegema ei pea. Tutvu Coopi kliendiprogrammi tingimuste ja privaatsuspoliitikaga siin.

*Ettevõtte nimele tehtud pangakaardiga on võimalik saada Säästukaardi soodustusi, kuid boonussüsteemis saavad osaleda ehk boonuspunkte koguda vaid eraisikutest kliendikaardi omanikud.

Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Viipemaksega saab väiksemates summades makseid teha mugavalt ja kiirelt – kuni 25 euroseid makseid saab teha PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada.

Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistuse järgi. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev.

Määra oma kaardile kasutuslimiidid internetipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed.

Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel.

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Kaardid, vali Aktiveeri). Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Võta meiega kindlasti ühendust kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna.

  • Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik.
  • Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis.
  • Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti.
  • Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada.
  • Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helistades telefonil 669 0966.
  • Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.
  • Sularaha väljavõtmisel välismaa pangaautomaadist pea meeles, et järgmistes riikides kehtib limiit 100 eurot.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.