Jaan võitis augustikuu loosiga Coop Lotopeaauhinna - Toyota RAV4
Jaan võitis augustikuu loosiga Coop Lotopeaauhinna - Toyota RAV4

Coop Lotoga Toyota RAV4 võitnud Jaan: siiani kontrollin Coopi kodulehte, et kas ikka mina võitsin!

23.08.2023 Кампания

Antslasse läks Coop Loto peavõit esimest korda. Coop Antsla juht Roman Provotorov sõnas, et seda võitu oldi juba nii kaua oodatud, et auto sai Antsla linna juba kaks kuud varem ära toodud – nagu kalamehele söödaks – ja järelikult Jaan ongi see õige kalamees!

15. augustil, ühel kuumematest suvepäevadest, oli Antsla Coopi poe ette kogunenud üksjagu rahvast. Teiste seas olid kohale tulnud Jaani kaks last, tema ema ja muhe soomlasest naaber elukaaslasega, kes kõik tõdesid, et võit läks õigesse kohta. Ametilt on Jaan meister ning ta räägib, et peale seda kui lapsed kooli saadetud, ootab ees sõit tööle 25 km kaugusele. Õhtuse tagasisõiduga koju teeb see lausa 50 km päevas! 

Ühel päeval helises Jaani telefon. „Hakkas venekeelne tekst tulema – panin kinni, tegin taaskäivituse ja number helistas tagasi. Ma ei julgenud vastu võtta enam igaks juhuks. Siis googeldasin numbrit,“ alustab ta. „Vaatasin, et mingi pehme mööbel, Coop, meedia – ju siis tahetakse mõnda Coopi asja pakkuda. Noh, laenud, värgid-särgid. Mõtlesin, et helistan tagasi igaks juhuks. Siis räägiti tükk aega seal maast ja ilmast. Ja lõpuks öeldi, et mis ma ikka kiusan teid, te võitsite auto!“ naerab Jaan.

See ei olnudki nali. „Siiamaani… alles nüüd hakkab kohale jõudma, et olen selle auto omanik,“ tunnistab Jaan. Auto on silmnähtavalt selle uhke omaniku sõnul jõulise välimusega, ilus ja mis eriti oluline: uus – ei pea remontima vähemalt lähima 5 aasta jooksul!

Artikkel refereeritud Õhtulehest

Vaata, kuidas Jaan Coop Loto peaauhinna vastu võttis

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robotolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!