Coop avas Tõrvas uue kaupluse ja panga

23.05.2018 Uudised

Eesti suurim kauplustekett Coop avas täna Tõrvas 101. Coop Konsumi ning Coop Pank oma 16. pangakontori, mis on ühtlasi piirkonna ainus pangakontor.

Tõrva Tarbijate Ühistule kuuluvas kaupluses on müügipinda enam kui 1200 ruutmeetrit, millest kolmveerandi hõlmab Coop Konsum ning veerandi Ehituskeskus. Lisaks avab oma uksed möödunud aastal käivitunud Coop Pank, lillekauplus ning riidekauplus.

Tõrva Tarbijate Ühistu juhi Ilona Leetma sõnul loodi uue kaupluse avamisega 25 uut töökohta, kaupluses on kasutatud uudseid keskkonnasõbralikke CO külmikuid, Nutikassasid ning ainsana Tõrvas võeti kasutusele ka värske kala lett. „Tegemist on kahtlemata piirkonna kõige esinduslikuma kauplusega,“ lisas Leetma.

Coop Panga eesmärk on muuta pangaasjade ajamine võimalikult mugavaks ja kättesaadavaks ka väiksemates piirkondades. „Kui seni on pangad ja kauplused tegutsenud eraldi, siis Coop Pank toob igapäevased pangateenused Coopi kaupluste kaudu inimestele lähemale. Ka täna avatud Tõrva pangakontor on kliendi jaoks mugavalt Coopi kauplusega ühes hoones,“ selgitas Coop Panga turundusjuht Tiina Tali. Uhiuues Tõrva pangakontoris hakatakse pakkuma kõiki Coop Panga teenuseid, alates igapäevastest arveldustest kuni laenude ja liisinguni.

Avamisürituse pilte on võimalik vaadata ja alla laadida siit.