Coopis on iga inimene vajalik

Coop on Eesti vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas tegutsev grupp. Selle nime all toimetab 18 iseseisvat piirkondlikku tarbijate ühistut ja Coop Eesti Keskühistu. Coopil on ligi 320 kauplust, 6000 töötajat ja üle 600 000 kliendi kõikjal üle Eesti. Ühistute omanikeks ja haldajateks on 100% ulatuses kohalikud tarbijad.

Coopi edendab kohalike kogukondade elu. Me teeme seda läbi laia kaupluste võrgustiku, erilise kogukondliku majandusmudeli ja kohalike algatuste toetamise. Selle mõju paljude eestimaalaste eludele on suur. Me ühendame inimesi, edendame elu ja anname omadele tagasi — seda nii ühiskonnas kui Coopi pereringis.

Coopi lõid rohkem kui 120 aastat tagasi ettevõtlikud Eesti inimesed selleks, et elu püsiks nende kodukohas. See pärand on ja jääb Eestimaa jaoks tähendusrikkaks. Iga inimene Coopis on selle idee kandja. See hoiab meid ühtsena koos ja annab meie tööle läbiva mõtte ning sihi nii Kärdlas, Viljandis, Tallinnas kui Obinitsas.
Coopis on kombeks omasid hoida, hinnata ja usaldada. See suhtumine annab meile ettevõtlikku hoogu, et igal pool kohalikku elu aina paremaks muuta.

Coopis hoiame omasid

Coop on vastutustundlik ettevõte

Coopi jaeketil on sadu kauplusi ja nendes töötab tuhandeid inimesi. Ainuüksi meie suurus nõuab vastutustundlikku käitumist ja sellepärast arvestame alati oma tegevuse lõpptulemuse mõju meid ümbritsevale. See loob meile võimaluse panustada kogukondade arengusse ja käekäiku. Jätkusuutlikuks tegutsemiseks investeerime suure osa teenitud kasumist kogukonda tagasi - olgu selleks kauplustevõrgu uuendamine ja kaupluste rajamine energia kokkuhoiu põhimõtteid arvestades, kohaliku huvi- ja sporditegevuse toetamine, panustamine ühiskondlikesse algatustesse, oma liikmetele soodustuste pakkumine või oma töötajatele valdkonna keskmise või keskmisest parema tasu maksmise. 

Toidu suhtes näitame üles lugupidamist. Coopi piirkondlikud ühistud teevad koostööd kohalike organisatsioonidega, olgu nendeks Toidupank või abivajajatele toidu jagamisega tegelevad mittetulundusühingud. 

Mis valdkond Sulle sobib?

KAUPLUS

Oled asendamatu. Aitad edendada elu igas Eestimaa nurgas.

LADU

Meie suurim väärtus on meie inimesed - hoiame üksteist.

KÖÖK

Sinu töö on tähtis. Tunne uhkust oma panuse üle.

KONTOR

Edasiminek ja asjade tegemine uut moodi on osa meie DNAst.

Aktiivsed töökuulutused