Coopis on iga inimene vajalik

Coop on Eesti vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas tegutsev grupp. Selle nime all toimetab 18 iseseisvat piirkondlikku tarbijate ühistut ja Coop Eesti Keskühistu. Coopil on ligi 320 kauplust, 6000 töötajat ja üle 600 000 kliendi kõikjal üle Eesti. Ühistute omanikeks ja haldajateks on 100% ulatuses kohalikud tarbijad.

Coop edendab kohalike kogukondade elu. Me teeme seda läbi laia kaupluste võrgustiku, erilise kogukondliku majandusmudeli ja kohalike algatuste toetamise. Selle mõju paljude eestimaalaste eludele on suur. Me ühendame inimesi, edendame elu ja anname omadele tagasi — seda nii ühiskonnas kui Coopi pereringis.

Coopi lõid rohkem kui 120 aastat tagasi ettevõtlikud Eesti inimesed selleks, et elu püsiks nende kodukohas. See pärand on ja jääb Eestimaa jaoks tähendusrikkaks. Iga inimene Coopis on selle idee kandja. See hoiab meid ühtsena koos ja annab meie tööle läbiva mõtte ning sihi nii Kärdlas, Viljandis, Tallinnas kui Obinitsas.
Coopis on kombeks omasid hoida, hinnata ja usaldada. See suhtumine annab meile ettevõtlikku hoogu, et igal pool kohalikku elu aina paremaks muuta.

Miks töötada Coopis?

Coopis võid uue huvitava töökoha leida väikeses või suures kaupluses, linnas või maal. Meie juures teevad inimesed väga erinevaid töid ja uusi töökäsi on alati tarvis Tallinna lennuvälja lähedal või Tartus asuvas laos, kaupluste või Coop Kokkade köökides ning piirkondlike ühistute kontorites. 

Coopis hoiame omasid

Mis valdkond Sulle sobib?

KAUPLUS

Coopi kauplustes on erinevaid ameteid - teenindaja, saalitöötaja, vahetusevanem, transporditöötaja, juhataja, abitööline või puhastusteenindaja.

LADU

Laos on töökäsi tarvis väga erinevatele ametikohtadele - komplekteerijad, kaubavastuvõtjad, vahetusevanemad või transporditöölised.

KÖÖK

Coopi kaupluste köökides ja tootmisüksuses Coop Kokad töötavad inimesed erinevatel ametikohtadel: koka, pagari, toiduvalmistaja, koka abi, pakendaja või komplekteerijana. 

KONTOR

Coopis on sadu kollektiive, kes ühe eesmärgi nimel panustavad, olgu nendeks arendajad, analüütikud, raamatupidajad, arhitektid, turundustöötajad, ostuinimesed, logistikud, koolitajad ja paljud teised.

Aktiivsed töökuulutused

  Karjäär

  Coop on vastutustundlik ettevõte

  Coopi jaeketil on sadu kauplusi ja nendes töötab tuhandeid inimesi. Ainuüksi meie suurus nõuab vastutustundlikku käitumist ja sellepärast arvestame alati oma tegevuse lõpptulemuse mõju meid ümbritsevale. See loob meile võimaluse panustada kogukondade arengusse ja käekäiku. Jätkusuutlikuks tegutsemiseks investeerime suure osa teenitud kasumist kogukonda tagasi - olgu selleks kauplustevõrgu uuendamine ja kaupluste rajamine energia kokkuhoiu põhimõtteid arvestades, kohaliku huvi- ja sporditegevuse toetamine, panustamine ühiskondlikesse algatustesse, oma liikmetele soodustuste pakkumine või oma töötajatele valdkonna keskmise või keskmisest parema tasu maksmise. 

  Toidu suhtes näitame üles lugupidamist. Coopi piirkondlikud ühistud teevad koostööd kohalike organisatsioonidega, olgu nendeks Toidupank või abivajajatele toidu jagamisega tegelevad mittetulundusühingud. 

  Karjäär

  Paindlik töö suveabilisele ja asendustöötajale

  Coopis lähtume paindlikkuse põhimõttest. See tähendab, et võimalusel tuleme vastu oma headele inimestele ja arvestame soovidega tööaja planeerimisel.

  Hooajaliselt vajavad Coopi kauplused lisatööjõudu. Olgu nendeks suveabilised, kes liituvad kaupluse kollektiiviga kokku lepitud perioodiks või kogenud töötajad, kes pensionile jäädes täiskoha osatöö vastu vahetavad. Kaupluste personali hulgas on neidki, kes teinekord lisatööd võtavad ja aitavad teise kaupluse hädast välja - näiteks, kui keegi personalist ootamatult haigestub. Coopis on alati huvitav ja võimalus teha mitmekülgset tööd.

  Lisainfot suveabilise või asendustöötajana Coopiga töötamiseks tasub küsida oma piirkondlikust ühistust.