Coopi kliendiprogrammist saad kasu nii Sina kui kohalik kogukond

Nii nagu Coop on teistsugune ettevõte, on ka Coopi kliendiprogramm teistest täiesti erinev ja Eestis ainulaadne. Iga ostuga, mille Sa Coopi kaupluses teed, toetad kohalikku kogukonda. Kui liitud Coopi kliendiprogrammiga, saad sellest ka ise kasu päris mitmel moel.

Coop Eesti Kliendiprogramm

Coopi kliendiprogrammis on nelja sorti hüvesid:

• Personaalsed hinnasoodustused toodetele, mis Sulle korda lähevad
• Kampaaniatoodetele kliendihind rohkem kui 200 tootele igal nädalal
• Iga ostuga kogud ostuboonust, mille eest saad omal valikul kas boonusraha või Coop Loto pileteid
• Kasulikud pakkumised Coop Pangalt ja Coopi partneritelt

Kui sellest infost Sulle piisab, siis vali endale sobiv kliendikaart siit ja liitu 650 tuhande rahuloleva kliendiga.

Laadi Coop äpp alla juba täna

Kõik ühes äpis! Kasuta digitaalset kliendikaarti, ostupuldina, maksa äpis pangakaardi, Apple või Google Pay'ga ning vaata ostuajalugu.

Coop Eesti Kliendiprogramm

Coopi püsikliendina valid ise missuguseid tooteid soovid osta soodushinnaga

Kui teed oma igapäevased ostud Coopi kauplustes, saad oma lemmiktooteid osta tavahinnast soodsamalt päris mitmel moel.

Personaalsed hinnasoodustused

Kui Sinu igakuiste ostude summa Coopi kauplustes on vähemalt 150 eurot, kehtib Sulle personaalne hinnasoodustus 11 tootele. Esmase personaalsete pakkumiste valiku teeme meie vastavalt Sinu varasematele ostueelistustele. Samas saad ise personaalsete pakkumiste valikut täpsustada Coopi kliendiportaalis.

Parima pakkumise põhimõte

Juhul kui samale tootele kehtib kas personaalne pakkumine, sünnipäeva soodustus või kampaaniahind, lähtume parima pakkumise põhimõttest ja kliendile kehtib alati kõige soodsam võimalik hind.

Coopi püsikliendina üllatame Sind igal nädalal rohkem kui 200 sooduspakkumisega

Missugune kliendikaart sobib Sulle?

Coopi kliendikaartidena kehtivad Säästukaart, Säästukaart Pluss ja Coop Panga makse- ning krediitkaardid. Allpool leiad kõikide kaartide kohta lühitutvustuse.

Coop Eesti Kliendiprogramm

Säästukaart

Säästukaart on Coopi tuntuim kliendikaart. Sellele kehtivad Säästukaardi soodushinnad (kliendilehes sinine hinnasilt) ning sellega kogud ka ostuboonust vastavalt sellele, kui palju Sa jooksval kuul Coopi kauplustest ostnud oled. Säästukaardiga saad kasutada ka Nutikassat, kuid sellega ei saa poes maksta ning samuti ei ole võimalik tavalise Säästukaardiga saada krediiti. 
 
Säästukaardi saad osta 1 euro eest igast Coopi kauplusest. Erinevalt kõikidest teistest Coopi kliendikaartidest ei ole Säästukaart väljastamisel kliendi isikuandmetega seotud, mistõttu on väga tähtis, et klient isikustab Säästukaardi kohe pärast selle kättesaamist Coopi kliendiportaalis. Isikustamata Säästukaardiga ei kogu klient ostuboonust ega saa kasutada ka Nutikassat. 

Coop Eesti Kliendiprogramm

Säästukaart Pluss

Säästukaart Pluss on krediidi- ja maksevõimalusega Coopi kliendikaart, millega avanevad kohe kaardi väljastamisel kõik Coopi kliendiprogrammi eelised ja millega saab ka maksta kõikides Coopi ja Coopi piirkondlike ühistute teistes kauplustes. Säästukaart Plussile on võimalik taotleda krediidilimiiti, mis on intressivaba, kui kasutatud summad regulaarselt tagasi makstakse.

Coop Eesti Kliendiprogramm

Coop Panga eraisiku makse- ja krediitkaardid

Coopi kliendikaartidena toimivad kõik Coop Panga eraisiku makse- ja krediitkaardid. Viies oma igapäevapanganduse Coop Panka ja kasutades Coop Panga kaarti Coopi kauplustes kliendikaardina, on teil nii pangateenused kui Coopi kliendiprogrammi eelised ühendatud ühte kaarti.  

Kliendikaartide funktsionaalsused

Kaart Isikustamine vajalik Kliendiprogrammi eelised Maksmise võimalus Krediidi võimalus Sularaha kaupluses
x x      
Säästukaart Pluss   x Ainult Coopi kauplustes x x

Coop panga deebetkaart

  x Kõikjal, kus kaardimakseid aktsepteeritakse   x
Coop panga krediitkaart   x Kõikjal, kus kaardimakseid aktsepteeritakse x x

 

 

 

 

 

 

 

Coop Eesti Kliendiprogramm

Sünnipäeva soodustus

Kõikidele Coopi klientidele, sõltumata nende igakuisest ostumahust, kehtib 10% soodustus tavahinnast peolauatoodetele 5 päeva enne ja pärast kliendi sünnipäeva.

Soodustus kehtib toodetele: salatid, suupisted, peolaua snäkid, lihatarretised, võileivatordid, magustoidud, tordid, koogid, kringlid, stritslid, keeksid, rullbiskviidid, joogid (k.a. tavahinnaga alkohoolsed joogid), kohv, tee, kakao.

Sünnipäeva soodustus kehtib kõikides Coopi kauplustes.

Iga ostuga kogud boonusraha või Coop Loto pileteid

Iga ost kogub ostuboonust, mis järgmise kuu alguses konverteeritakse boonusrahaks või Coop Loto piletiteks vastavalt kliendi enda soovile. Mida rohkem oma igapäevastest ostudest teed Coopi kauplustes, seda rohkem boonusraha või lotopileteid iga poes kulutatud euro kohta koguneb.

Coop boonussüsteem 1 tase
Coop boonussüsteem 2 tase
Coop boonussüsteem 3 tase
Coop boonussüsteem 4 tase

*Ostuboonuse süsteem on astmeline – mida suuremad on Sinu igakuised ostud, seda enam boonuspunkte Sa iga kulutatud euroga teenid. Näiteks, ostes Coopi kauplustes 300 € eest kuus, teenid 4500 punkti, mille eest saad 90 Coop Loto piletit või 4,50 € boonusraha.

Kliendipere moodustamine

Kui soovite, saate moodustada kliendipere, milles üks pereliige on kliendipere omanik. Nii saate koguda boonuspunkte ühele kliendikontole koos teiste pere liikmetega, et jõuda igal kuul kõrgemale boonustasemele.“ Ostuboonused kogunevad sellisel juhul ainult omaniku kontole.

Kliendipere saab moodustada logides sisse kliendiportaali.

Kogu vajalik info on koondatud kliendiportaali

Pärast kliendiprogrammiga liitumist saad kogu vajaliku info kätte Coopi kliendiportaalist. Kliendiportaali sisse logides näed kogutud boonusraha jääki või järgmises loosimises osalevate Coop Loto piletite arvu, tehtud ostude ajalugu ning muud infot, mis on Sinu kliendikontoga seotud.

Sisene kliendiportaali

 

 

Coop Pank eripakkumised

Coop Eesti Kliendiprogramm

Coop Panga pakkumised kõigile Coopi kliendiprogrammi klientidele

Meil kõigil on soovid ja eesmärgid, mille poole pürgida. Coop Pangast leiad kõik vajalikud lahendused, et need soovid ellu viia.

Coopi ja Coop Panga kliendina saad Sa alati väikelaenu, kodulaenu ja liisingu lepingutasu 50% soodsamalt

Kasuta taotluse esitamisel koodi: KOHALIKUD2024

Kodulaenu taotlema >

Autoliisingut taotlema >

Väikelaenu taotlema >

Coop Eesti Kliendiprogramm

Pakkumised uuele Coop Panga kliendile

Panga teenuspakett Rahn kolmeks kuuks tasuta

Kasuta taotluse esitamisel koodi: KOHALIKUD2024

Tulen Coop Panga kliendiks >

Kasko-, kodu- ja õnnetusjuhtumikindlustus 10% soodsamalt

Kolme kuu jooksul alates kliendiks tulemisest saad kasko-, kodu- ja õnnetusjuhtumikindlustuse 10% soodsamalt. Oleme Sulle abiks ja aitame leida sobivaima kindlustuslahenduse erinevate kindlustusseltside seast.

Sooduspakkumise saamiseks kirjuta maakler@cooppank.ee ning kasuta koodi KOHALIKUD2024

Kaskokindlustusest >

Kodukindlustusest >

Õnnetusjuhtumi kindlustusest >

 

Partnerite pakkumised

Coop Eesti Kliendiprogramm

Coopi kaartidega on Alexelas soodsam!

Coopi kaartidega saad Alexelas mitmeid soodustusi.

•    Kütus -2 senti liitrilt
•    Soojad joogid -15%
•    Soojad söögid -10%

Soodustus kehtib Säästukaardi või Säästukaart Plussi registreerimisel enne ostu sooritamist või Coop Panga kaardiga maksmisel kõigis Alexela automaattanklates ja mugavuspoodides üle Eesti. Pakkumine ei kehti koos teiste soodustustega.