Kinkekaart

Coopi kinkekaarti saab kasutada maksevahendina kõigis 330 Coop Eesti kaupluses nii toidu- kui ka esmatarbekaupade ostmisel, tänu millele on tegu suurepärase kingitusega inimesele igas Eestimaa nurgas.

10, 20, 30 ning 50 euro väärtuses elektroonilised kinkekaardid on müügil kõigi Coopi kaupluste tavakassades, kus need ostmise hetkel 12 kuuks aktiveeritakse. Kinkekaarti saab kasutada kontol oleva saldo ulatuses seni kuni kaardil olev summa on ära kulutatud. Kinkekaardi kehtivusaega ja saldot on võimalik kontrollida kõikide kaupluste kassades ja infolettides.

Kui ostusumma ületab kinkekaardil oleva summa, saab puuduoleva summa maksta sularahas, Säästukaart Pluss maksekaardiga, pangakaardiga, teiste antud kaupluses kehtivate kinkekaartidega või boonuspunktidega. 

Kui ostusumma on väiksem kui kinkekaardil olev summa, võetakse kinkekaardilt maha kliendi poolt soovitud summa ja ülejäänud osa on kasutatav järgmistel ostukordadel. 

Leia kaardilt endale lähim Coopi kauplus ja tee sõbrale, kallimale või vanemale hea praktiline kingitus!

Loe lähemalt

 1. Coopi kinkekaart (edaspidi Kinkekaart) on maksevahend, millega on kliendil võimalik tasuda oma ostude eest Coop Eesti kauplustes.
 2. Kinkekaardid on 10, 20, 30 või 50 eurose nominaalväärtusega. 
 3. Kinkekaarte saab osta kõigist Coop Eesti kaupluste tavakassadest. Nutikassadest ja iseteeninduskassadest Kinkekaarte osta ei saa.
 4. Kinkekaart aktiveeritakse kassas peale selle nominaalväärtuse eest täies ulatuses tasumist. Kassas aktiveerimata Kinkekaardil ei ole väärtust.
 5. Kinkekaart kehtib 12 kuud alates selle ostmisest. Pärast Kinkekaardi kehtivusaja lõppemist suletakse maksevõimalus automaatselt ja Kinkekaardil olevat kasutamata summat enam kasutada ei saa. Samuti ei kuulu kasutamata summa mingil moel tagastamisele.
 6. Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina kinkekaardil oleva saldo ulatuses Kinkekaardi kehtivusaja lõpuni. Kinkekaardi kehtivusaega ja saldot saab kontrollida Coop Eesti kaupluste kassades ja infolettides.
 7. Klient saab Kinkekaarti saldo ulatuses mitmekordselt kasutada. Kui ostusumma ületab Kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas, Säästukaart Pluss maksekaardiga, pangakaardiga, teiste antud kaupluses kehtivate kinkekaartidega või boonuspunktidega. Kui ostusumma on väiksem kui Kinkekaardil olev summa, võetakse Kinkekaardilt maha kliendi poolt soovitud summa ja ülejäänud osa on kasutatav maksevahendina järgmistel ostukordadel. Ühe ostu eest tasumisel võib kasutada mitut Kinkekaarti.
 8. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ja sellega ei saa tasuda uue Kinkekaardi eest.
 9. Kinkekaardi ostmisel klient Säästukaardi boonuspunkte ei kogu. Ostu eest Kinkekaardiga maksmisel ja Säästukaardi registreerimisel kogub klient ostusummalt boonuspunkte vastavalt kehtivatele boonussüsteemi tingimustele. Kehtivad boonussüsteemi tingimused asuvad siin.
 10. Coop Eesti ei vastuta Kinkekaardi kolmanda isiku kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest. Kolmandate isikute poolt kasutatud summa Kinkekaardi ostjale ega Kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele ei kuulu.
 11. Kahjustunud triipkoodiga ja/või aktiveerimiskoodiga Kinkekaarti ei asendata ja Kinkekaardil olnud summa hüvitamisele ei kuulu.
 12. Kehtivad Kinkekaardi tingimused on nähtavad internetis www.coop.ee  

Coop Eestil  on õigus tingimusi muuta avaldades uued tingimused samal internetiaadressil.