Nutikassa

Paljudes Coopi kauplustes on kasutusel Nutikassad, mis muudavad Sinu igapäevaste ostude tegemise kiiremaks ja lihtsamaks. Seda nii väiksemate kui ka suuremate ostukorvide puhul, sest Nutikassasid on vastavalt oma funktsioonile kaht erinevat tüüpi.

Soovitame väiksema ostukorvi puhul kasutada iseteeninduskassat, mis sarnaneb tavakassale – kui oled kaubad välja valinud ja sammud kassasse seadnud, saad kaubad iseseisvalt skaneerida ja nende eest pangakaardi või Säästukaart Plussiga tasuda.

Suuremate ostude puhul võiksid aga aja kokkuhoiu nimel kasutada puldiga lahendust ehk võtta puldi, osteldes riiulist võetud tooted jooksvalt puldi abil ära skaneerida ja need otse kärus või korvis asuvasse ostukotti asetada. Nii tuleb kassasse jõudes vaid pult tagastada ja kauba eest tasuda, ostukotti enam lahti pakkida pole tarvis.

Kuidas Nutikassat kasutada?

Iseteeninduskassad on justkui tavalised kassad, ent klienditeenindaja asemel saab klient ise kaubad skaneerida ja nende eest tasuda. Kui kliendi ostukorv on väike, hoiab ta iseteeninduskassat kasutades palju aega kokku. 

 

Nutipuldid on asendamatuks abimeheks just suuremate ostude puhul, kuna võimaldavad kliendil riiulist võetud kauba sealsamas skaneerida ja selle ostukotti asetada ilma, et klient kauba eest tasudes koti uuesti lahti peaks pakkima.