Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Järva Tarbijate Ühistu juht Tõnu Uibopuu. Foto: Töötukassa

Coop Järva sõlmis Töötukassaga koostööleppe

27.11.2018 Uudised, Järva

Järva Tarbijate Ühistu juht Tõnu Uibopuu ja Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel allkirjastasid 23. novembril koostööleppe eesmärgiga ühiselt tegutsedes igapäeva tööelu ka tulevikus paremaks muuta.

Järva Tarbijate Ühistu on Töötukassa kommunikatsiooniosakonna peaspetsialisti Lauri Kooli sõnul asutuse jaoks oluline koostööpartner, kes kasutab aktiivselt nende teenuseid, osaleb teabepäevadel ja töömessidel. Kohusetundliku tööandjana koolitab Järva Tarbijate Ühistu oma töötajaid, pakub oma töötajatele kaasaegseid töövahendeid ja motivatsioonipaketti. Lisaks teeb Järva Tarbijate Ühistu koostööd Järvamaa Kutsehariduskeskusega.

Koostöölepe on heaks näiteks sellest, kuidas era- ja avalik sektor saavad koos igapäeva tööelu paremaks muuta ning kinnituseks, et koostöö jätkub. Leping on kasulik mõlemale poolele: Töötukassa toetab tööandjat sobiva tööjõu leidmisel ja selle ettevalmistamisel, samuti töökohtade kohendamisel vastavalt (eri)vajadustele. Ettevõte leiab aga tänu Töötukassale endale usinaid töötajaid.

23. novembril 2018 allkirjastas Töötukassa koostööleppe ka SA Koeru Hooldekeskuse juhi Terje Tederigaga.