Coop Saaremaa avas Liival Konsumi

23.05.2018 Uudised, Ühistute uudised, Saaremaa

Saaremaa Tarbijate Ühistu avas 23. mail Muhumaal uue ja suurema Liiva Konsumi.

Alates 1970. aastast tegutsenud Liiva Konsumile otsustati ehitada uus hoone, sest kauplus jäi suvekuudel vaatamata mitmetele juurdeehitustele väikseks. Nimelt näitab Saaremaa Tarbijate Ühistu juhatuse esimehe Kalle Koovi sõnul kogemus, et Muhu südames asuva kaupluse käive suureneb suvel võrreldes talvise ajaga pea kolm korda.

Lisaks avaramatele ruumidele ja suuremale sortimendile on uues kaupluses võetud kasutusele Nutikassad – seejuures nii suuremate ostude puhuks mõeldud puldiga lahendus kui ka kaks iseteeninduskassat, mis muudavad poeskäigu kiiremaks ja mugavamaks just väiksema ostukorvi korral. 

Uues keskkonnasõbralikus kaupluses on suurenenud puu- ja juurviljade osakaal, mitmekesine sooja- ja külmatoidulett ning kahe ahjuga küpsetuskoda, tänu millele saavad Liiva Konsumi kliendid osta kaupluses kohapeal valminud ahjusooja leiba.

Kaubanduskeskuses paiknevad lisaks supermarketile üüripinnad, apteek ja Coop Panga pangapunkt. Viimases saab kasutada kõiki igapäevaseid pangateenuseid, nagu konto avamine, pangakaardi vormistamine, samuti väikelaenu või Säästukaart Plussi taotluse esitamine. Pangapunktis teenindavad kliente kaupluse teenindajad, kes on läbinud vastavad koolitused.  Loe Coop Panga teenustest lähemalt siit