Coopi sularahateenus pälvis Aasta Kaubandusteo tiitli

01.11.2018 Uudised

Eesti Kaupmeeste Liit otsis konkursi korras juba viiendat korda kaubanduse edulugusid eesmärgiga esile tõsta need, mis oleks eeskujuks teistelegi. Võitja kuulutati 9. oktoobril välja Kaubanduse Aastakongressil. 

Žürii sõnul on Coopi sularahateenus innovatiivne lahendus, mis tõi endaga kaasa kasu klientidele ja suure positiivse muutuse ühiskonnas. 

Kokku esitati Aasta Kaubandusteo auhinnale tänavu kuus nominenti. Parima valis salajase hääletuse teel välja 10-liikmeline Kaupmeeste Liidu juhatuse ja kahe eelmise aasta tiitlivõitjad. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Kaubamaja Grupi loodud mobiilne rahakott mTasku ja COOP Pank pangateenuste pakkumise eest maapiirkondades.

Varem on kõnealuse tiitli pälvinud Astri Grupp Balti Jaama Turu arenduse eest, Rahva Raamat eristuva ja pidevalt üllatava ostukeskkonna eest, Apotheka Apteegid uue apteegikeskkonna kontseptsiooni ja innovaatilise tervisliku eluviisi edendamise eest ja Circle K Eesti klienditeenindaja positiivse kuvandi loomise ja kaubandussektori maine kujundamise eest.

Eesti Kaupmeeste Liit on riigi suurimate jae- ja hulgikaubandusettevõtete ühendus. Liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub 58 liiget.