„Tellisin esimest korda läbi interneti toidukaubad koju. Kullerid pidasid ajakavast kinni, olid viisakad ja kenasti vormiriietuses. Ja tellitud kaup oli ka värske ning pika kehtivusajaga. Aitäh, tellin ka kindlasti edaspidi.“ – Pille

eCoop alustas oma kojuveoteenusega

05.01.2018 Uudised

Alates läinud aasta septembrist vuravad endise koostööpartneri Omniva asemel e-poe teeninduspiirkonnas kaubaautodega ringi Coopi kullerid.


„Tagasiside eCoopi teenusele on olnud väga positiivne– kaubad on alati värsked ja teenindus kiire ning viisakas,“ sõnas Coop Eesti turundusdirektor Andres Lember. Kvaliteetse kojuveoteenuse pakkumiseks võttis Coop kasutusele kuus eCoopi kirjadega märgistatud kaubaveoautot, millega toimetatakse kaubad klientideni e-poe teeninduspiirkonnas Tallinnas ja Harjumaal. Tulevikus plaanib Coop teenusega laieneda ka teistesse Eesti piirkondadesse. Coopi e-poe võlu seisneb selle seotuses Coop Kokakooli ehk video-retseptide keskkonnaga. Kui mõni videoretseptis valmistatud roog pakub huvi, saab klient selleks vajalikud koostisosad vaid paari klikiga ostunimekirja lisada, listi soovi korral oma sõprade ja perekonnaga jagada ning toidukaubad soovitud päevaks ja kellaajaks koju tellida. Kuni käesoleva aasta septembrini toimetas e-poest tellitud tooted klientideni logistikapartner Omniva.