Ostes kodumaist, toetad Eesti majandust

​​​​​

Lihtsaim viis Eesti elujärge edasi viia, on osta poest alati kohalikku Eesti toitu, sest see on värskem, hoiab töökohti, jätab raha Eestisse ning on keskkonnasõbralikum. Kaugelt üle poole Coopis müüdavast kaubast on toodetud Eestis ning meie kauplustes müüakse enam kui 1,5 miljoni euro eest kodumaist kaupa iga päev.

Üks viis, kuidas kodumaise kauba müügile kaasa saame aidata, on sortimendis eestimaise toidu eelistamine – nii müümegi Coopis vaid 100% eestimaist värsket joogipiima, värsket veise- ja sealiha ning eelistame võimalusel alati puu- ja köögiviljadena kodumaiseid vilju.

Ostes eestimaist, toetad Eesti majandust.
Ostes Eesti toitu Coopist, toetad ka kohalikku elu.

 

Eelista eestimaist. Nagu meie.

Coopist leiad ainult eestimaist värsket piima

Värske piim on Coopi kauplustes ainult ja ainult eestimaine. Piim on olnud eestlaste toidulaual juba tuhandeid aastaid ning on tänagi asendamatu toiduaine enda asendamatute omadustega. Me armastame Eesti piima! Lisaks värskele piimale on Coopi kauplustes 100% eestimaised ka hapukoor, kohvikoor ja vahukoor.

Eelista eestimaist. Nagu meie.

Coopist leiad ainult eestimaist värsket sea- ja veiseliha

Kui Sinu menüüs sisaldub loomse päritoluga valk, siis Coopi kauplustes üle Eesti leiad ainult eestimaiset värsket maitsestamata sea- ja veiseliha. Värske maitsestamata liha ostmisel jääb Sinule maitsestamise rõõm, näiteks kodumaisete ürtide või marinaadi näol. 

Eelista eestimaist. Nagu meie.

Coopist leiad alati eestimaiseid saadusi

Lisaks sellele, et Coopi kauplustest leiab alati värskeid eestimaiseid saaduseid, soovime igal võimalusel pakkuda hooajalisi ja värskeid eestimaiseid puu- ja juurvilju - näiteks õunu, tomateid ja lühikest kurki. Kodumaist kaupa eelistame osta otse kasvatajalt.

Toetame Eesti väiketootjaid

Coopi ühistud teevad koostööd oma piirkonnas tegutsevate väiketootjatega, võttes müügile nende tooteid, mis muidu suurtesse kettidesse muul moel kunagi ei jõuaks. See võimaldab neil ettevõtetel kasvada, hoida ja luua uusi töökohti ning edendada seeläbi kogukonna käekäiku. Ostes Coopist, toetad Eesti väiketootjaid. 

Kuidas kodumaist toitu ära tunda?