Kingi Eestile 100 päeva liikumist

26.01.2018 Uudised

Coop töötas koos Eesti Olümpiakomiteega Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks välja liikumisäpi, mis aitab oma liikumisharjumusi jälgida ja parandada.

Sada liikumiskorda aastas tähendab keskmiselt vähemalt kaks korda nädalas 30 minutit järjest liikumist. Pole vahet, kas teha näiteks kepikõndi, joosta, sõita ratta, rula või rulluiskudega, mängida discgolfi või palli – kõik läheb liikumisena arvesse. Mida rohkem, seda uhkem! Rakenduses saab üles märkida oma liikumiskorrad, võrrelda oma liikumist liitunud sõprade ja pereliikmetega ning üksteist vastastikku innustada.

Kõigele lisaks leiab rakendusest videotreeningkavad, millest malli võtta ja uut indu saada. Lihtsad, ent tõhusad treeningkavad on kokku pannud Eesti ühed parimad treenerid Sandra Raju ja Britta Aduson.

Vajamineva tõuke annab FIT100 kasutajatele võimalus liikumise eest punkte koguda ja auhindu võita.

Kuidas alustada?

  • Langeta otsus, et hakkad liikuma, ja jää sellele kindlaks!
  • Mõtle läbi, kuidas Sulle kõige rohkem meeldiks liikuda ja millest oleks Sinu jaoks kõige lihtsam pihta hakata. Alustuseks on seegi hea, kui lähed lihtsalt välja ja teed pika jalutuskäigu. Ja siis peatselt jälle.
  • Kutsu pereliikmed või sõber endaga koos liikuma! Ja lubage üksteisele, et kingite Eestile 100 päeva liikumist ning innustate kogu aasta jooksul üksteist. Ära lase sõbral loobuda ja tema ei lase Sinul ka!
  • Laadi ise ja aita ka teistel alla laadida liikumisäpp FIT100. Sinna saad üles märkida oma liikumiskorrad ning hoida silma peal nii enda kui ka pereliikmete ja sõprade liikumiskordadel. Äpis on ka videod harjutustega, mida saad kodus järgi teha ja taas liikumiskorra kirja panna.
  • Harjumus liikuda tekib kiiresti, sest see on nii mõnus! Üsna pea tunned, kuidas pea on klaarim, energiat on rohkem ja tuju on ülevam ning terviski üha tugevam.
  • Avasta uusi liikumisviise, mida pole varem proovinud. See on lõbus ja kes teab, mis kujuneb Sinu uueks lemmikuks! Häid nõuandeid ja uusi mõtteid leiad ka liikumisharrastuse portaalist liigume.ee.
  • Naudi liikumist ja enne, kui tähelegi paned, on juba Eestile 100 päeva liikumist kingitud!
  • Liigu koos meiega ja kingi Eestile 100 päeva liikumist - Terve Eesti eest!

Laadi liikumisäpp Fit100 enda nutiseadmesse juba täna! Rakenduse leiad Apple Store`ist ja Google Playst.