Säästukaart on Coop Eesti püsikliendi- ja liikmekaart, mille omanikuna saad osa paljudest sooduspakkumistest nii Coop Eesti kauplustes kui ka meie partnerite juures. Kui oled Säästukaardi omanik, saad liituda ka Coopi kliendiprogrammiga, tänu millele kogud boonusraha, mida järgmiste ostude tegemisel kasutada.*

Boonussüsteem on astmeline ehk mida suuremad on Sinu ühe kuu ostud, seda rohkem boonusraha kogud. Lihtne! Selleks, et soovitud tase kiiremini saavutada, võid meie iseteeninduskeskkonnas või kaupluses oma pereliikmete Säästukaardid siduda ehk kliendipere luua.

Säästukaardi saad osta Coop Eesti kauplustest või meie e-poest 1 € eest. Säästukaart on tähtajatu.

* Ettevõtte kliendikaardi registreerimiseks pöördu klienditoe poole klienditugi@coop.ee ja saada ettevõtte andmed (nimi, registrikood, juriidiline aadress, e-post, telefon). Ettevõtte nimele tehtud kliendikaardiga on võimalik saada kõiki soodustusi, kuid boonussüsteemis saavad osaleda ehk boonuspunkte koguda vaid eraisikutest kliendikaardi omanikud. 

Partnerite pakkumised

Cargobus

Teenused -10%

Autosõit

Kuu eripakkumine

Jetoil Hiiumaa tanklates

Iga kütuseliiter -2 senti

Salva Kindlustus

Teenused -5%

Fixus

Tavahinnaga tooted ja teenused -5%

Alexela

Kütus -2 s/l. Soojad joogid -15%. Soojad söögid -10%

Boonussüsteem

Iga kulutatud euro annab Sulle vastavalt saavutatud tasemele teatud hulga boonuspunkte. Boonussüsteem on astmeline – mida suuremad on Sinu iga kuu ostud, seda enam boonuspunkte Sa iga kulutatud euroga teenid. Ostes kuus vähemalt saja euro eest kaupa teenid varasema viie asemel kümme boonuspunkti ühe euro kohta. Ettevõtte nimele tehtud kliendikaardiga on võimalik saada kõiki soodustusi, kuid boonussüsteemis saavad osaleda ehk boonuspunkte koguda vaid eraisikutest kliendikaardi omanikud. 

*Boonuspunkte ei ole võimalik teenida alkohoolsete jookide, tubakatoodete ja tubakatoodetega seonduvate toodete, Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste eest.

 • tase

  10 € =

  50 punkti

  (0,05€)

 • tase

  10 € =

  100 punkti

  (0,1€)

  Igakuised ostud

  al 100€ / kuus

 • tase

  10 € =

  150 punkti

  (0,15€)

  Igakuised ostud

  al 300€ / kuus

 • tase

  10 € =

  200 punkti

  (0,20€)

  Igakuised ostud

  al 500€ / kuus

 • *1000 punkti = 1€

Kliendiprogrammist

Coopi kliendiprogrammi boonussüsteem on astmeline - mida suuremad on Sinu ühe kuu ostud Säästukaardiga, seda rohkem koguneb Sulle boonuspunkte.

 • Kogunenud boonuspunkte saad kasutada ostude eest tasumiseks. Boonuspunktid arvutatakse eurodeks ümber kursiga 1000 punkti = 1€. 
 • Boonuspunkte kogud alates kliendiprogrammiga liitumisest. 
 • Kliendipereks liidetud Säästukaartide ostusummad liidetakse, nii on perel võimalik koguda rohkem boonuspunkte ja saavutada kõrgem boonustase. Boonusraha koguneb perekonna looja kliendikontole.
 • Boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse kaardi omaniku boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval.
 • Infot boonuskonto jäägi ja järgmisest boonustasemest puudu oleva ostusumma kohta saab kliendiprogrammis osaleja ostutšekilt ja kliendiportaalist aadressil www.coop.ee. 
 • Boonuspunktid kehtivad jooksvalt 12 kuud. Näiteks 2017. a jaanuarikuu ostude eest laekuvad punktid 6. veebruaril 2017 ja need punktid kehtivad kuni 31. jaanuarini 2018. Veebruari ostude eest laekuvad punktid 6. märtsil 2017 ja need punktid kehtivad kuni 28. veebruarini 2018 jne.
 • Boonuspunkte saab kasutama hakata, kui teie kontole on kogunenud vähemalt 1 euro väärtuses boonuspunkte (1000 punkti).
 • Boonuspunkte on võimalik koguda  Coop Eesti kauplustes ja koostööpartnerite juures, kus kehtib Säästukaart. Ostu eest tasumiseks on boonuspunkte võimalik kasutada Coop Eesti kauplustes, kus on interneti püsiühendusega kassasüsteem.
 • Boonuspunkte ei saa koguda alkohoolsete jookide, tubakatoodete ja tubakatoodetega seonduvate toodete, pandipakendite, Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
 • Boonuspunkte ei saa kasutada tasumisel Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
 • Boonuspunktidega maksmise pealt lisa boonuspunkte ei väljastata.
 • Boonussüsteemis saavad osaleda vaid eraisikutest Säästukaardi omanikud, kes on liitunud Coopi kliendiprogrammiga. 
 • Coop Eestil on õigus muuta ühepoolselt Coopi kliendiprogrammi ja boonussüsteemi tingimusi või hinnakirja, teatades sellest 1 kuu ette aadressil www.coop.ee.

  Tutvu Coopi kliendiprogrammi tingimustega siin.

 • Kõikidele Säästukaardi omanikele kehtib Coop Eesti kauplustes oma sünnipäeval ning 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva peolauatoodetele ja jookidele soodustus 10%.
 • Coop Kokkade peolauatooteid telli siit!
 • Soodustus rakendub personaalse Säästukaardi (põhi- või lisakaardi) registreerimisel kassas. Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele ning ei laiene kaupluses kohapeal küpsetatud toodetele. Loe lähemalt
Teenustasu liik Säästukaart Coop pangakaart Säästukaart Pluss
Esmane kaart 1 € tasuta tasuta
Kuutasu - tasuta (arvelduspaketiga liitunule), tavahind 1.50 € 0.95 €
Kaardi kehtivusaja lõppemisel uus kaart tasuta tasuta 0 €
Kaardi asendamine (rikutud, kaotatud vms) 1 € 5 € 1.5 €
Kaardi asendamine magnetriba rikke korral tasuta tasuta tasuta
Kaardi blokeerimine võlgnevuse tõttu     2.5 €
Lisakaart - - 1.5 €
Lisakaardi kehtivusaja lõppemisel uus kaart Lisakaardi kehtivusaja lõppemisel saab klient endale põhikaardi tasuta. tasuta 0 €
Intressimäär - - 19,9% 
Säästukaart Plussiga tehtud tehingutele kehtib intressivaba periood kuni järgmise kalendrikuu 10. päevani, v.a sularaha väljavõtmisel alates summast, mis ületab 100 € piiri ühes kalendrikuus.
Sularaha väljavõtt Coopi kauplustes - tasuta (arvelduspaketiga liitunule), tavahind 1 € 1 € + 2,5% tehingu summast
Paberväljaannete tellimine - 1.6 € 1.5 €
Saldopäring SMS-ga - 0.2 € 0.2 €
Tasu meeldetuletuse saatmise eest seoses tagasimaksete tasumise viivitusega -   5 €
Viivise määr - - Lepingus fikseeritud määr
Limiidikonto positiivsele saldole makstav intress - 0,01% aastas (intressi summas alla 0,05 € välja ei maksta)  -