Private label ehk omamärgitooted on kaubandusketi eritellimusel valmistatud tooted, millel on kindel kaubamärk ja mida müüakse ainult konkreetse kaubandusketi kauplustes. Coopil on neli omamärgitoodete seeriat, mis erinevad üksteisest nii hinna, kvaliteedi kui ka tootevaliku poolest.

Coopi omamärgitooted

Supreme tooted on väga kõrge kvaliteediga erilise hoolega välja valitud tooted, mida on meie valikus hetkel kokku kümme. Vaata Coop Supreme tooteid e-poes. 

 

Supreme

Coop on keskmise ja keskmisest parema kvaliteediga toodete bränd, mille all pakume tervislikumaid alternatiive maitseomadustes järgi andmata. Nii ei sisalda need tooted palmiõli, transrasvasid, lõhna- ega maitsetugevdajaid ega üleliigset suhkrut või soola. Leia tooted e-poes.

Coop

Hüva tooted on hea kvaliteediga keskmisest parema hinnaklassiga igapäevased toidu- ja esmatarbekaubad, mida on meil valikus kokku umbes 80. Vaata Hüva tooteid e-poes.

Hüva

 

Säästu tooted on väga hea hinnaga igapäevased toidu- ning esmatarbekaubad, mida on meil valikus kokku umbes 150.  Vaata Säästu tooteid e-poes.

Säästu

 

Coop Itaalia tooted on itaallastele kuuluva Coopi valikust erilise hoolega välja valitud tooted, et pakkuda meie klientidele väga hea kvaliteediga erilisemat maitseelamust. Leia Coop Itaalia tooteid e-poes.

Itaalia