Coop pakub laia valikut omamärgitooteid, mis on erinevas kvaliteedi ja hinnaklassis. Coopi omamärgitooteid Coop Supreme, Coop, Hüva, Säästu ja Coop Itaalia müüakse ainult Coopi kauplustes. Nende toodete valik täieneb pidevalt.

Omamärgitooted on kaubandusketi poolt eritellimusena just neile valmistatud tooted, mis on väga hoolikalt valitud ning mille kvaliteet on väga oluline. Tegemist on üldjuhul toidu- ja esmatarbekaupadega, millel on suur käive ning tänu sellele on ka kauplustel võimalik oma klientidele pakkuda väga head hinda toodete kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Eelistades Coopi omamärgitooteid hoiad kokku.

Leia lähim kauplus

 

Omamärgitooted

Supreme

Iga päev on eriline päev kui selles on midagi nautimisväärset. Maitsenaudingud on lihtsaim viis ennast hellitada. Coop Supreme sarja oleme loonud just Sinule mõeldes, kes Sa hindad parimaid maitse- ja tooteomadusi ja eelistad ainult esmaklassilist valikut ja delikatesse. Need tooted on väga hoolikalt valitud ning sobivad nii igapäevaseks tarbimiseks kui eriliste sündmuste tähistamiseks.

Omamärgitooted

Coop

Tervislik toitumine ning kvaliteetsed koostisained on toodete valikul lisaks heale hinnale järjest olulisemad. Seepärast on ka Coop sarja tooted hoolega valitud ja ei sisalda kahjulikke lisaaineid - palmiõli, transrasvasid, lõhna-ega maitsetugevdajaid, liigset soola ega suhkrut. Coop sari on mõeldud just teile, et saaksite valmistada oma perele iga päev maitsvaid ja tervislikke toite. Usalda meie valikut ja eelista Coop omamärgitooteid. Need on kvaliteetsed ja taskukohase hinnaga

Omamärgitooted

Hüva

Hüva toodete alla oleme koondanud igapäevased toidu- ja esmatarbekaubad, et pakkuda üha laienevat sortimenti hea hinna ja kvaliteediga toodetest. Need on tooted, mida leiab enamike klientide ostukorvist ning seepärast on neile oluline ka toote hind. Coopi jaoks on oluline ostjate rahulolu ning seetõttu soovimegi hoida Hüva kaubamärgi tooted teie jaoks atraktiivses hinnaklassis. Selline hind saavutatakse tänu soodsamatele sisseostutingimustele ning väikestele reklaamikuludele. Tihtipeale on nende toodete kvaliteet kõrgemgi kui analoogsetel bränditoodetel, sest Coopi nõuded omamärgitoodetele on väga kõrged.

Hüva toodetest saate valmistada maitsvaid igapäevaseid toite, kuna tooraine on kvaliteetne ning usaldusväärne. Hüva kaubamärgi all on lai valik esmatarbekaupu, mida majapidamises kulub palju ja loomulikult on iga kokkuhoid teretulnud.

Omamärgitooted

Säästu

Säästu sari on laia sortimendiga lihtsad igapäevatooted, millel on tootegrupi parim hind. Korralik kvaliteet ning mõistlik hind on meie ostjatele väga olulised toote valiku kriteeriumid. Silmapaistvad värvitriibulised pakendid on lihtsalt eristatavad Coopi kaupluste riiulitel ning arvestades Säästu toodete suurt populaarsust, saame väita, et kliendid on meie valikuga rahul.

Sari pakub peamisi igapäevaseid toiduaineid ning lihtsamaid kodu- ja keemiakaupu. Suur osa Säästu toodetest on valmistatud Eestis arvestades meie ostjate eelistusi. Ostes Säästu tooteid hoiate oma igapäevakulutused kontrolli all.

Omamärgitooted

Coop Itaalia

Coop Itaalia tooted on itaallastele kuuluva Coopi valikust erilise hoolega välja valitud tooted, et pakkuda meie klientidele väga hea kvaliteediga erilisemat maitseelamust.