Terves kehas terve vaim! Viimase eest meie hoolt kanda ei saa, küll aga panustame sellesse, et Eesti inimene toituks tervislikult ning piisav füüsiline aktiivsus oleks tema igapäeva loomulik osa. 

Coopi ühistud toetavad kohalikku sporti

Coopi piirkondlikud ühistud on suured kogukonna spordi toetajad, pannes õla alla erinevate staadionite jm spordirajatiste ehitusele, spordivõistluste korraldamisele, individuaalsportlaste treeningutele kui ka spordimeeskondadele, alustades noortest ning lõpetades tippspordivõistkondadega.

Tervislik toitumine

Meie eesmärk pole inimestele öelda, mida nad sööma peaksid, küll aga saame tõsta nende teadlikkust, motiveerida neid toituma tervislikumalt ning teha kõik endast olenev, et Coopi omamärgitooted oleksid tervislikumad ja ei sisaldaks kahjulikke lisaaineid. Nii võid olla kindel, et kui ostad Coopi kaubamärgiga tooteid, ei sisalda need transrasvu, maitsetugevdajat E621, palmiõli ning nende soola ja suhkrusisaldus on väiksem. Omamärgitoodete pakenditel on alati peal toitumisalane teave. Kliendiajakirjas HETK avaldame regulaarselt artikleid tervislikust toitumisest ja liikumisest.

Toetame nõrgemaid

Hästi minnes tuleb alati meeles pidada ja aidata ka neid, kelle käekäik mingil põhjusel olnud kehvem. 

SOS Lasteküla

Igal aastal kogume kauplustes asuvate annetuskastide kaudu tuhandeid eurosid, toetamaks lasteküla laste võimalust kasvada turvalises ja koduses keskkonnas. 

Toidupank

Teeme regulaarselt koostööd Toidupangaga, et annetada parim enne piirini jõudnud kaup abivajajatele. 

MTÜ Lasterikaste Perede Liit

Oleme annetanud lasterikastele peredele enam kui 100 000 euroo väärtuses kaupa, mida pakendi riknemise, valesti trükitud etiketi või mõne muu põhjuse tõttu pole võimalik müügile panna. Samuti oleme kogunud koos suurperede vabatahtlikega kooliks minevat kaupa vahetult enne õppeaasta algust. Jõulude eel oleme aastaid kutsunud oma koostööpartnereid jõulukingituste asemel tegema annetusi suurperedele, millele Coop on alati sama suure osa omalt poolt lisanud.