Käivitasime koostöös Leviraga uudse telelahenduse

15.05.2018 Tarbijamängud, Uudised

Esmakordselt Eestis saab nutitelekatest vaadata interaktiivset erilehte, kust avanevad Coop Eesti iganädalased sooduspakkumised.

"Tegemist on innovatiivse lahendusega, sest HübriidTV erilehe kaudu jõuavad tavapärased otsepostipakkumised telekasse, kusjuures suurel ekraanil on neid mugav vaadata ning puldiga lihtne sirvida. HübriidTV võimaldab interaktiivsete tarbijamängude ning pakkumiste toomist otse telerisse ning mul on heameel, et Coop Eesti esimesena selle projektiga liitus,“ ütles idee eestvedaja, HübriidTV sisu- ja tootejuht Andres Tarto.

"Innovatiivsete lahenduste loomisel on võtmetähtsusega vahetu koostöö kliendiga ning Coopi näol on tegemist suurepärase näitega, kuidas turule unikaalseid meedialahendusi tuua," lisas Levira võrguteenuste divisjoni direktor Meelis Anton.

Kõikide nende vahel, kes teleri puldiga Coopi erilehele oma telefoninumbri jätavad, loositakse iganädalaselt välja Coopi 30-eurone kinkekaart. HübriidTV-st saavad osa kõik, kes signaali kättesaamiseks tava-antenni kasutavad ning teleka ka netiga ühendavad. HübriidTV kohta saab lähemalt lugeda siit.