Kontor

Sisukas töö kontoris

Igal pool üle Eesti toimetab sadu väikseid ja suuremaid kollektiive, kelle keskseks väärtuseks on kogukondade elu edendamine. Seda olulist rolli täidavad inimesed 18 piirkondlikus ühistus ja Keskühistus. Me usume kogukonna jõudu ning kogukonnana tegutsevad ka Coopi üksused. 

Tihti töötavad Coopi inimesed oma kodukoha lähedal ning tegutsevad ühiselt kodumaise kauplustevõrgustiku toimimas hoidmise nimel. Hästi toimivas kauplusteketis on palju erinevaid ameteid - tarkvaraarendajad, analüütikud, süsteemide haldajad, raamatupidajad, protsesside arendajad, arhitektid, turundustöötajad, ostuinimesed, logistikud, koolitajad ja paljud teised.

Toetame arengus

Panustame oma inimeste arengusse. Coopi töötajatele pakume mitmesuguseid koolitusi oma ala professionaalidelt ja võimalust olla kursis oma valdkonna arengutega. Õpime üksteiselt ja innustame arenema koos meiega.

Soodustused Coopis

Piirkondlikud ühistud pakuvad töötajatele mitmeid lisahüvesid või- soodustusi. Omadele tagame soodustused Coopi kaubandusvõrgus Eestis.

Tervise eest hoolitsemine

Väärtustame töö- ja eraelu tasakaalu ning töökohustuste kõrval leiame aega puhkamiseks. Peame lugu füüsilisest ja vaimsest tervisest ning julgustame leidma aega iseendale. Tööaja planeerimisel peame lugu töötajate vajadustest ja kollektiivi võimalustest.

Tööpakkumised

    Ei leidnud sobivat ametit?

    Anna endast märku ja saada meile oma andmed. Võtame ühendust 2 nädala jooksul pärast kandideerimisperioodi lõppu.
    Coopi tasub kandideerida ka eelneva kogemuse puudumisel. Aitame uue ametiga kohaneda ja uue töötaja õpetame välja koha peal.

    Anna endast märku ning saada oma kontaktid

    Kui soovid anda enda kohta rohkem infot, siis saada meile oma CV