Tähendusrohke töö köögis

Coopi kaupluste köökides ja tootmisüksuses Coop Kokad töötavad tegusad inimesed selle nimel, et kohalike Eesti inimeste toidulauale kvaliteetset toitu pakkuda. Meie inimeste käe all valmivad legendaarne Sünnipäevasalat, soe kartulivorm ja pidulaudu ehtivad tordid. Coop Kokkade retseptid ja toidud on paljude Eesti inimeste poolt palavalt armastatud. Tuttavate maitsetega toitude valmimiseks tegutsevad iga päev kümned inimesed, kes oma tööd südamega teevad.

Coopi köökides toimetavad kokad, abikokad ja pagarid. 

Tugi ja väljaõpe

Panustame oma inimeste arengusse. Köögi töötajatele pakume mitmesuguseid võimalusi olla kursis kulinaariamaailma uute suundadega ning professionaalset suunamist ja tuge juhtidelt.

Kindel töötasu

Jälgime tööturu palgataset ja tagame oma töötajatele konkurentsivõimelise töötasu, mis on keskmisest suurem või kõige suurem töötasu oma valdkonnas.

Stabiilne töökoht

Coop on tööandjana stabiilne ja usaldusväärne. Sestap leiab Coopi töötajate hulgast palju neid, kes on kollektiiviga liitunud põgusaks perioodiks, ent jäänud püsima lausa aastateks.

Tööpakkumised

    Ei leidnud sobivat ametit?

    Anna endast märku ja saada meile oma andmed. Võtame ühendust 2 nädala jooksul pärast kandideerimisperioodi lõppu.
    Coopi tasub kandideerida ka eelneva kogemuse puudumisel. Aitame uue ametiga kohaneda ja uue töötaja õpetame välja koha peal.

    Anna endast märku ning saada oma kontaktid

    Kui soovid anda enda kohta rohkem infot, siis saada meile oma CV