Töö laos on mitmekülgne

Coopi logistikakeskuse töötajad varustavad iga päev 320 Coopi kauplust üle Eesti. Kaubandusvaldkonnas Eesti suurima logistikakeskuse ladu laiub 45 000 ruutmeetril Tallinna lennuvälja lähistel Soodevahes ja seda hoiavad töös ligi 700 usinat inimest. Lõuna-Eestis paiknevaid kohalikke Coopi kauplusi varustab kaupadega Tartus asuv Tartu Terminal. 

Töö logistikakeskuses on mitmekülgne ning töökäsi tava- ja jahelaos on tarvis väga erinevatele ametikohtadele - komplekteerijad, kaubavastuvõtjad, vahetusevanemad või transporditöölised.

 

Tugi ja väljaõpe

Panustame oma inimeste arengusse. Lao töötajatele pakume mitmesuguseid koolitusi oma ala professionaalidelt ja võimalust täiendada oma teadmisi organisatsioonisiseses koolituskeskkonnas Coop Akadeemia.

Kindel töötasu

Jälgime tööturu palgataset ja tagame oma töötajatele konkurentsivõimelise töötasu, mis on keskmisest suurem või kõige suurem töötasu oma valdkonnas.

Stabiilne töökoht

Ladu on paljudele esimeseks töökohaks ja harvad ei ole olukorrad, kus lühikeseks perioodiks kollektiiviga liitunud inimesed jäävadki tööle, lausa aastateks.

Kaasaegne töökeskkond

Ladu on varustatud moodsa tehnoloogiaga, tööpäevad on mõõduka koormusega ja pauside ajal saab puhata kööginurgaga puhketoas.

Mugavad töövahendid

Coopi logistikakeskus on üks esimesi suuri ladusid Eestis, kus võeti kasutusele häälkäskluste süsteem. Kaasaegsed töövahendid ja tehnoloogia teevad töö tegemise mugavaks.

Tule proovipäevale

Julgustame katsetama, kuidas uus amet ja kollektiiv sobivad. Laos on alati huvitav ja võimalus teha mitmekülgset tööd.

Tööpakkumised

    Ei leidnud sobivat ametit?

    Anna endast märku ja saada meile oma andmed. Võtame ühendust 2 nädala jooksul pärast kandideerimisperioodi lõppu.
    Coopi tasub kandideerida ka eelneva kogemuse puudumisel. Aitame uue ametiga kohaneda ja uue töötaja õpetame välja koha peal.

    Anna endast märku ja saada oma kontaktid

    Kui soovid anda enda kohta rohkem infot, siis saada meile oma CV