Üldkontaktid

Klienditoe telefon (E-R 8.30-17.00):  661 3014

Meediapäringud: 56954754, martin.miido@coop.ee 

Coop Eesti Keskühistu
Coop Estonia

Reg. kood 10093971Logistikakeskus
EE100200263
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald     
75322, Harjumaa
Telefon: + 372 6710 500 (sekretär)
E-post: info@coop.ee
www.coop.ee 

Coop Logistikakeskused
Coop Logistikakeskus
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa
Telefon: +372 5193 0904

Logistikakeskuse külmladu
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa  
Telefon: +372 53 071 133

Logistikakeskuse Tartu terminal
Vinkli 3, Tartu 50411
Telefon: +372 518 3105

Valdkondade juhid

Alo Ivask

Juhatuse esimees

Paavo Truu

Juhatuse liige, finantsdirektor

Oliver Rist

Ostudirektor

Martti Lilleorg

Logistikadirektor

Mait Mäesalu

E-kaubanduse juht

Kerstin Jaani

Personalidirektor

Aivi Vaher

Pearaamatupidaja

Martin Miido

Kommunikatsioonijuht

Kaili Kahl

Turundusjuht

Marek Järlak

Logistikakeskuse tavalao juhataja

+372 5193 0904

marek.jarlak@coop.ee

Raigo Roojärv

Logistikakeskuse külmlao juhataja

+372 53 071 133

raigo.roojarv@coop.ee

Liina Leinberg

Ärianalüüsi osakonna juhataja

Jaanus Saarlaid

Haldus- ja ehitusjuht

Kaspar Hioväin

IT direktor

Marje Udras

Jaeprotsesside arendusjuht

Voldemar Vasilkovski

Logistikakeskuse Tartu terminali juhataja

Grete Hansson

Coop Kokad tootmisjuht

+372 5809 4977

Grete.Hansson@coop.ee

Ostujuhtide kontaktid

Ava kõik

Egne Keskla

Ostujuht 

Egne.Keskla@coop.ee Lihatooted, piimatooted, munad, valmistoit

Kaja Koppel

Assistent Kaja.Koppel@coop.ee  

Külli Krimberg

Ostujuht Kulli.Krimberg@coop.ee

Värske puu- ja köögivili, jahutust vajavad mahlad ja mahlajoogid

Allar Väälma

Assistent

Allar.Vaalma@coop.ee  

Triine Ots

Ostujuht

 Triine.Ots@coop.ee Külmutatud puu- ja köögivili, jäätis, värske kala ja kalatooted, pagari- ja kondiitritooted, majonees
Triin Sõstar

Ostujuht

Triin.Sostar@coop.ee

Lahja alkohol, õlu, vesi, karastus- ja alkoholivabad joogid, mahlad ja kontsentraadid sh siirupid

Riina Lilles

Ostujuht Riina.Lilles@coop.ee Kange alkohol, aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Triin Juhtma

Assistent

Triin.Juhtma@coop.ee  

Inge Robach

Ostujuht Inge.Robach@coop.ee

Dekoratiivkosmeetika, kosmeetika, hügieenitooted (sh naiste ja beebi), kodukeemia, jalatsite hooldusvahendid

Karin Lepp

Assistent

Karin.Lepp@coop.ee  

Merje Sooäär

Ostujuht

Merje.Sooaar@coop.ee

Hommikusöögid, müslid, müsli- ja toorbatoonid; kuivained, pastad; valmista ise, suhkur, mesi, maitseained, õli, äädikas; rahvusköök; kohv, tee ja kakao; puu- ja köögiviljakonservid; ketšupid, kastmed; taimsed piimad; tervise- ja sporditooted

 
Maarja-Liis Saul     Ostujuht Maarja-Liis.Saul@coop.ee

Lastetoidud; maiustused, šokolaadid, kommid, küpsised; näkileivad, krõpsud; kuivatatud puuviljad ja pähklid; lemmiklooma toit ja -tarbed; tubakatooted

 
Signe Kõva Assistent Signe.Kova@coop.ee    

Kaidi Keidla

Ostujuht

Kaidi.Keidla@coop.ee

Omamärgitooted - toit, esmatarve ja tööstus

Eliis Salu     Ostuassistent     Eliis.Salu@coop.ee  

Kalev Vapper

Veinivaldkonna projektijuht

Kalev.Vapper@coop.ee Aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Eliko Sõmer

Ostujuht Eliko.Somer@coop.ee

Kodutekstiil, aiakaubad, autokaubad, garderoob, kotid, jalatsid

Kadri Uulma Assistent Kadri.Uulma@coop.ee  
Tõnno Truumets     Impordijuht Tonno.Truumets@coop.ee Mänguasjad, lauamängud, spordikaubad, hooajalised mänguasjad
Virve Lukas     Assistent Virve.Lukas@coop.ee  
Riho Maas     Impordijuht Riho.Maas@coop.ee Mänguasjad, lauamängud

Katrin Sormunen

Ostujuht

Katrin.Sormunen@coop.ee

Perioodika, raamatud, DVD-d, kodukaubad, köögikaubad, koristustarvikud, hooajakaubad ja tähtpäevakaubad

Karin Lepp     Assistent Karin.Lepp@coop.ee  

Ester Udam

Ehituskaupade hankespetsialist

Ester.Udam@coop.ee  
Mare Loitloo     Ehituskaupade hankejuht     Mare.Loitloo@coop.ee Ehituskaubad, aiakaubad, tööriistad

Keskühistust

Coop Eesti Keskühistu sai alguse aastal 1917, mil asutati tarbijaühistute omavahelise koostöö parandamiseks keskühistu, toonase nimega Eesti Tarvijatateühisuste Liit. Kaks aastat hiljem võeti kasutusele nimi Eesti Tarvitajateühisuste Keskühisus ehk ETK, mis kandis vahepeal nime ETKVL ning alates 1991. aastast taas ETK. Niisuguse nime all tegutses organisatsioon aastani 2015, mil võeti kasutusele rahvusvahelise ühiskaubanduse kaubamärk Coop ning keskühistu ametlikuks nimeks sai Coop Eesti Keskühistu.

Tänaseni on Coop Eesti Keskühistu eraldiseisev organisatsioon, mille eesmärk on ühistutele mitmesuguste tugiteenuste pakkumisega arendada nende omavahelist koostööd ning luua neile seeläbi võimalus rohkem silma paista ja efektiivsemalt tegutseda. Nii osutab Coop Eesti Keskühistu oma liikmesühistutele järgmisi teenuseid:

  • logistikateenus;
  • hanketeenus;
  • jaekaubanduse arendusteenus;
  • IT arendus- ja tugiteenused;
  • kliendikaardi haldamise teenus;
  • turundusteenus;
  • personaliteenus.

Lisaks tugiteenuste pakkumisega ühistutele tegeleb Coop Eesti Keskühistu läbi oma tütarettevõtte Coop Pank AS ka pangandusega. Nimelt ostis 2017. aastal keskühistu Moskva pangalt Eestisse tagasi enamusosaluse endises Krediidipangas ning tuli sama aasta sügisel turule panganduse ja kaubanduse sünergial toimiva Coop Pangaga. 

Faktid

719

töötajat

1

eCoop

1

Coop Pank