Poodkast saade

Poodkast on intervjuusari poeskäimisest ja kõigest, mis sellega kaasas käib. Poodkasti saadetesse kutsume külla rääkima eranditult põnevad ja tuntud Eesti inimesed ja uurime nende tarbimisharjumusi, kasulikke ostunippe ja lemmiktooteid, mille nimel ollakse valmis sõitma kasvõi teise Eesti otsa. 

Tuntud teleajakirjanik Rasmus Kagge ja logistika taustaga Coop Eesti juht Rainer Rohtla võtavad koos saatekülalisega põhjalikult lahti selle, kuidas me poes käimisest ja toidust mõtleme ning vaatame professionaalses mõttes kaubandusvõhikutega, et kuidas tavaline klient poes käimist korraldab ja saame parema ülevaate asjadest nii nagu nad päriselt on.

Reet Linna 3. osa

Kas süüa ehtsat ribi või hoopis magusat saiakest, minna laktoosivabade toodete teed või tarbida seda tavalist, osta soodsamat või valida hoopis tuntud brände? Tuntud saatejuht Reet Linna kirjeldab Poodkasti värskes saates oma leide ja libastumisi poodides – mõni on neist päris naljakas, mõni lausa ootamatu. Saates ütleb ta ka, mis on tema kodupood.

Poodkasti saadet juhivad Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Rainer Rohtla ja ajakirjanik Rasmus Kagge. Kuula ostlemise praktilisi näpunäiteid täpsemalt juba saatest. 

Kristjan Jõekalda 2. osa

Poodkasti intervjuusarja teise saate külaline on armastatud meelelahutaja, saatejuht ja rännumees Kristjan Jõekalda! Saatesarjad "Kaks kanget" on kõikidele Eesti inimestele tuttavad ja küllap teatakse, et Kristjanile meeldivad mugavad majutuskohad, maitsev toit ja külm keelekaste. Kuid seda me veel ei tea, missugused on Kristjani poeskäimise harjumused. Uurisime temalt endalt.

Saatejuhtideks on endiselt teleajakirjanik Rasmus Kagge ja Coop Eesti juht Rainer Rohtla. Kuula saadet.

Madis Kallas 1. osa

Poodkasti esimene saade on kuuldel! Avasaates käis külas saarlane, kolme lapse isa, endine mitmevõistleja ja tänane Eesti Kergejõustikuliidu juhatuse liige, kuid keda nüüd võime kohata hoopistükkis Riigikogu koridorides või Virtsu-Kuivastu praamil - tere tulemast, regionaalminister Madis Kallas.

Saatejuhtideks on tuntud teleajakirjanik Rasmus Kagge ja Coopi juht Rainer Rohtla.