Säästukaart Pluss

Säästukaart Pluss on maksevõimalusega Coop Eesti püsikliendi- ja liikmekaart, millega makstes kehtivad Sulle alati kõige soodsamad hinnad ja teenid 10% rohkem boonuspunkte.  

Enam ei pea kaasas kandma sularaha ega pangakaarti, sest Säästukaart Plussiga saad maksta oma kaupade eest ja võtta Coop Eesti kaupluste kassadest välja sularaha. Kasvõi iga päev! Tasudes oma ostukorvi eest Säästukaart Plussiga saad kasutada igakuist makselimiiti, mis on Sulle 40 päeva intressivaba. Nii kogud kõik ühe kuu ostud oma kaardile ja tasud nende eest järgmisel kuul arve alusel sarnaselt mobiili- või elektriarvega. Lihtne!

Kaardi limiite saad mugavalt muuta Coop Panga  interneti- või mobiilipangas. See võtab aega vaid mõne sekundi ja nii saad kasvõi kassas enne ostude eest tasumist vajaliku limiidi panna. Kaardile saad teha alati ka ise juurdemakseid, sest nii suureneb maksmiseks kasutatav summa.

Säästukaart Plussi taotlemine on tasuta ja selleks pead olema vähemalt 18-aastane. Sinu kuu netosissetulek on vähemalt 300 eurot ja varasem maksekäitumine on olnud korrektne. Oma perele on Sul võimalus vormistada piiramatus koguses lisakaarte. Lisakaardi omanikule vanusepiirangut ei ole.

Säästukaart Plussi saad taotleda Coop Panga internetipangas.