Coop kliendikaart, Säästukaart

Sul ei ole veel Coop kliendikaarti?

  1. Leia lähim kauplus

  2. Ütled kassapidajale, et soovid Säästukaarti (ühekordne tasu 1€)

  3. Isikusta kaart kliendiportaalis

  4. Ja ongi valmis!

Säästukaart on Coopi kliendi- ja liikmekaart, mille omanikuna saad osa paljudest sooduspakkumistest nii Coopi kauplustes kui ka meie partnerite juures. Säästukaardi saad osta Coopi kauplustest 1 € eest. Säästukaart kehtib tähtajatult.

Leia lähim kauplus

Sa oled juba Säästukaardi kauplusest ostnud?

Kliendikaardi omanikuna saad liituda Coopi kliendiprogrammiga isikustades kaardi kliendiportaalis. Saad koguda boonusraha, mida järgmiste ostude tegemisel kasutada.* Kaardi isikustamine annab sulle võimaluse osaleda ka Coop Lotos.

Boonussüsteem on astmeline ehk mida suuremad on Sinu ühe kuu ostud, seda rohkem boonusraha kogud. Lihtne! Selleks, et soovitud tase kiiremini saavutada, võid meie kliendiportaalis Säästukaartidest kliendipere luua. Vaata kliendiprogrammi tingimusi siin.

Isikusta Säästukaart

* Ettevõtte kliendikaardi registreerimiseks pöördu klienditoe poole klienditugi@coop.ee ja saada ettevõtte andmed (nimi, registrikood, juriidiline aadress, e-post, telefon). Ettevõtte nimele tehtud kliendikaardiga on saad kõiki soodustusi, kuid boonuspunkte saavad koguda vaid eraisikutest kliendikaardi omanikud.