VÕITJAD ON SELGUNUD! Schwarzkopf kampaania 01.05-31.05

30.04.2018 Tarbijamängud

Kampaania on lõppenud, aitäh kõigile osalejatele! Võitjatega võetakse ühendust!
KÜLLI T.
ANU K.
KRISTI P.

Henkel Schwarzkopf tarbijakampaania reeglid:

1. Henkel tarbijamäng on alates 01.05.2018 kuni 31.05.2018 toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab Henkel Latvia (registrikood 40003253247, aadress: Gustava Zemgala gatve 76, Riia, LV-1039, edaspidi Korraldaja) koostöös MGI Turundus OÜ, Henkel Balti OÜ ja SIA Somese Baltic’uga. 
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. 
3. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Coop Eesti kauplusest vähemalt üks Palette, Color Expert, Pure Color, Live, Beology, Gliss Kur, Schauma, Got2b või Taft toode ning registreerida ostul Säästukaart. Kõik perioodil 01.05.2018-31.05.2018 Coop Eesti kauplustes tehtud kampaaniatoodete ostud, kus on ostul registreeritud ka Säästukaart, osalevad Kampaania auhindade loosimisel. 
4. Loosimises osaleja saab ühe ostuga registreeruda loosimiseks ühel korral. Näiteks kui sama ostukorraga (ostutšekiga) on ostetud Coop Eesti kauplusest 3 kampaaniatoodet, osaleb ostja Kampaania auhindade loosimisel ühel korral. 
5. Kampaania auhinnad:
3x Grand Rose Spa 300€ kinkekaarti (ühe kinkekaardi väärtus on kolm sada eurot )
Kampaaniaauhindade koguväärtus on 900€ (üheksasada) eurot.
6. Auhinna  loosimine:
Auhinnad loositakse kuupäeval 06.06.2018.
7. Võitjate nimed avaldatakse veebilehel www.coop.ee. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust.
8. Juhul, kui võitja ei vasta Korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul alates loosimisest olnud kontaktandmetelt, mille auhinna võitja on Säästukaardi saajaks registreerumisel edastanud, kättesaadav andmete täpsustamiseks, on Korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata.  
9. Auhindu väljastatakse kuni 07.07.2018 Henkel Balti OÜ kontorist, Sõpruse puiestee 145, Tallinn, C-korpus. Auhindu saab kätte esmaspäevast reedeni 10.00-17.00. Auhinna kättesaamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument ja ostutšekk.
10. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas. 
11. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub kampaania esindaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel. 
12. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel. 
13. Kampaanias osalemine on keelatud Henkel Balti OÜ, MGI Turundus OÜ ja COOP Eesti Keskühistu töötajatele ning nende erekonnaliikmetele.
14. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult aadressile Henkel Balti OÜ, Sõpruse puiestee 145, Tallinn, C-korpus. Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul.