VÕITJAD ON SELGUNUD! Dr. Stern kampaania 18.04.-17.06.2018

04.04.2018 Tarbijamängud

Kampaania on lõppenud, aitäh kõigile osalejatele! Võitjatega võetakse ühendust! 
Jalgratta võitsid:
MARET V.
LIINA V.
ÜLLE J.
ULVI A.
PALMI T.
Dr. Stern kinkepaki võitsid:
MOONIKA V.
ALEKSANDER N.
HELLE U.
KERLI V.
OLAV-TÕNU V.
RIIN P.
ERLE S.
TEELE-ARABELLA I.
MARJE R.
HELI P.
VAHUR L.
ERIKA M.
ÕNNE N.
INGRID K.
URMET K.

Dr. Stern tarbijakampaania reeglid:

KAMPAANIA SISU
Osta kampaaniaperioodil COOP Maksimarketi, Konsumi või A ja O kauplustest vähemalt 1 (üks) Dr. Stern kaubamärgiga toode, esita kassas Säästukaart või Säästukaart Pluss ning võid võita auhindu:
-    5 kvaliteetset jalgratast TREK Marlin 5 (väärtus 500 €).
-    15 Dr. Stern kinkepakki lemmiklooma omanikule (väärtus 25-35 €).
o    Kinkepakk kassiomanikule sisaldab: Dr. Stern kvartsliiv ja valik kassitoitusid.
o    Kinkepakk koeraomanikule sisaldab: valik Dr. Stern koeratoitusid.

KAMPAANIA KORRALDAJA
Dimedium AS, Emajõe 1a, 51008 Tartu, www.dimedium.ee, info@dimedium.ee, +372 739 0660.

KAMPAANIA PERIOOD
Kampaania kestab COOP Maksimarketi, Konsumi ning A ja O kauplustes perioodil 18.04.-17.06.2018 (edaspidi: Kampaania periood).

KAMPAANIA KIRJELDUS JA TINGIMUSED
1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt vastavalt ettenähtud tingimustele. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
2. Kampaanias osalevad kõik isikud, kes on ostnud Kampaania perioodil COOP Maksimarketi, Konsum või A ja O kauplustest vähemalt ühe Dr. Stern kaubamärgi toote ning esitanud kassas Säästukaardi või Säästukaart Plussi.
3. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja 5 (viis) jalgratast ja 15 Dr. Stern kinkepakki lemmiklooma omanikule. Kampaania võidufondi väärtus on 3000 €.
4. Loosimine toimub 21.06.2018.
5. Võitjate nimed avaldatakse COOP (www.coop.ee) kodulehel hiljemalt 28.06.2018.
6. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi või Säästukaart Plussi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võtab Korraldaja ise ühendust ja lepib kokku auhindade kättesaamise. Muul juhul peab võitja edastama oma kontaktandmed Korraldajale e-posti või telefoni teel hiljemalt 28.07.2018. Auhinnad antakse võitjatele üle Korraldaja esindaja poolt. Auhinna kättesaamiseks peab võitja (või volituse alusel määratud esindaja) esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, ID kaart, juhiluba).
8. Võidetud auhinnad väljastatakse kampaanias osalenud isikule või volituse alusel tema esindajale isikut tõendava dokumendi esitamisel kuni 31.08.2018 .
9. Juhul, kui võitja jätab eelnimetatud tähtaja jooksul auhinna välja võtmata, kaotab ta õiguse oma auhinnale.

MUU INFO
1. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
2. Auhindade võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
3. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele ETK ja Korraldaja veebi vahendusel.
5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.
6. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania Korraldaja asukohta: Dimedium AS, Emajõe 1a, 51008 Tartu. Kampaania lisainfot saab e-posti aadressilt info@dimedium.ee.
7. Pretensioonidele vastab Korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.