Telli toidukaup uude robotkappi!

Telli toidukaup uude robotkappi!

30.04.2020 Uudised

Coopi e-poe klientidel on nüüd võimalik tellida toidukaupa kontaktivabalt ka Tallinna piiril Laagri Maksimarketi juures asuvasse Eestis ainulaadsesse toidurobotkappi, mille on valmistanud Cleveron.

Coopi e-kaubanduse juht Mait Mäesalu tõi esile, et praegu on kaupa võimalik toidurobotkappi tellida koguni samaks päevaks. „Oleme suutnud vähendada ka kojuveo järjekordi – seda teenust pakub eCoop valdavalt juba järgmiseks päevaks,“ lisas Mäesalu.

Uudse kapi kasutamisel tuleb eCoop.ee-s valida kauba kättesaamise kohaks toidukappide alajaotusest Laagri Maksimarketi toidupakirobot. Seejärel tuleb valida sobiv kahetunnine kauba kättesaamise vahemik alates kella 10 kuni 22. Kui kaup on kappi jõudnud, saadetakse kliendile SMSiga kauba kättesaamiseks vajalik PIN kood. Tellitud toidukauba väljavõtmiseks ei olegi muud vaja teha, kui sisestada kapi ekraanil PIN kood ja kapis olev robot toimetab kauba väljavõtuaknani. Nii nagu kõigil Coopi toidukappidel, on ka robotkapil nii jahutus- kui ka sügavkülmarežiim, nii et kappi võib rahumeeli tellida ka näiteks jäätist.